Акумулаторна метла GARDENA, PowerJet 18V P4A
164.64 € / 322.01 лв. Original price was: 164.64 € / 322.01 лв..156.46 € / 306.01 лв. Текущата цена е: 156.46 € / 306.01 лв..
Хидрофорна уредба с разширителен съд GARDENA, 3000/4
153.39 € / 300.00 лв. Original price was: 153.39 € / 300.00 лв..145.72 € / 285.00 лв. Текущата цена е: 145.72 € / 285.00 лв..
Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
110.95 € / 217.00 лв. Original price was: 110.95 € / 217.00 лв..105.33 € / 206.01 лв. Текущата цена е: 105.33 € / 206.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970443001
Категория: Водни помпи
Етикети: GARDENA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
- Потопяемата нагнетателна помпа GARDENA 4700/2 е проектирана за изпомпване на вода за напояване на градина и за източване. Искате да намерите устойчив начин да използвате събраната дъждовна вода за поливане на растения? Необходимо е бързо да преместите вода от точка A до точка B? Тогава тази потопяема електрическа помпа е добър избор за вас. Мощна, издръжлива и стабилна потопяема помпа, която може да изпомпва до 4700 литра вода на час… Можете да достигате максимална дълбочина от 7 метра. Предварителният филтър предпазва от запушване на разпръсквачи или повреда на помпата и разполага със система за бързо освобождаване за лесно почистване и поддръжка. Няма да се затрудните при монтирането на помпата благодарение на адаптера за маркучи за бързо и лесно свързване; помпата е съвместима с тръби DN 150.
- Приложено е въже с дължина 15 m, което ви позволява да потапяте и издърпвате помпата нагоре при необходимост. Потопяемата нагнетателна помпа GARDENA 4700/2 е оборудвана с иновативен променлив режим за автоматично включване/изключване с многофункционален поплавъчен прекъсвач за лесно извличане на вода и предотвратяване на работа на сухо, както и с устройство за включване за непрекъсната работа. Високоефективната помпа е направена за дългосрочно ползване с висококачествени материали, като неръждаема стомана. Тя със сигурност ще се окаже практично решение за нуждите ви за водоснабдяване, особено за напояване на градината, включително системи за капково напояване, маркучи и спринклери. Грижете се за околната среда, като използвате потопяемата нагнетателна помпа GARDENA 4700/2 за изпомпване и рециклиране на вода в градината ви. Благодарение на своите 40 години опит в проектирането и производството на помпи GARDENA е пазарният лидер, на който можете да се доверите. Ние гарантираме качеството на нашите продукти и удължихме обещанието си с гаранция за срок от 40 месеца – трябва само да регистрирате покупката си онлайн.
Допълнителна информация
| Тегло | 6 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 2.3 bar |
| Номинална мощност | 550 W |
| Източник на захранване | С кабел |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна издължена водна помпа с четков мотор MILWAUKEE, M12BSWP-601
В наличност
SKU:
4933479640
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 6.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 2040 L/H |
| Макс. височина на главата | 4.5 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 3/4″ (19mm) Мъжка резба |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Потопяема многостъпална помпа за вода GARDENA, 6100/5 Inox Automatic 01773-20, 1″, 1100 W, 6100 л/ч, 47 м, с пресостат, 967975601
В наличност
SKU:
967975601
Потопяема помпа за мръсна вода GARDENA, Dirty Water 9000
В наличност
SKU:
970485901
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0410
Хидрофорна уредба с разширителен съд GARDENA, 3000/4
В наличност
SKU:
970443201
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност
199.00 € / 389.21 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC80ZB3545Q












