Прободен трион RYOBI, RJS1050-K
102.09 € / 199.67 лв. Original price was: 102.09 € / 199.67 лв..88.45 € / 172.99 лв. Текущата цена е: 88.45 € / 172.99 лв..
Акумулаторен инвертор RYOBI, RY18BI150B-0, без батерия
135.99 € / 265.97 лв. Original price was: 135.99 € / 265.97 лв..117.60 € / 230.01 лв. Текущата цена е: 117.60 € / 230.01 лв..
Водна помпа RYOBI, R18TP-0 , без батерия
162.15 € / 317.14 лв. Original price was: 162.15 € / 317.14 лв..140.09 € / 273.99 лв. Текущата цена е: 140.09 € / 273.99 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133003934
Категория: Водни помпи
Етикети: RYOBI, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Водна помпа RYOBI, R18TP-0
- Акумулаторна водна помпа идеална за множество приложения за пренос на вода, като премахване на вода от наводнени зони, блокирана вана или водни басейни
- Бърз дебит от 1500 литра на час, способен да изпразни пълна вана само за 3 минути
- Мощният мотор може да изпомпва вода с височина до 14 метра
- Интелигентната електроника защитава помпата от задръстване и работа на сухо, за да подобри издръжливостта
- Прехвърлете до 1000 л вода с литиева + 5Ah батерия RB18L50
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Мощност | 18V |
| Бр. на доставените батерии | |
| Макс. засмукващо повдигане [м] | 2,5 |
| Макс. повдигане на вода [м] | 14 |
| Дебит (л/ч) | 1500 |
| Макс. температура на водата [°C] | 35 |
| IPX дебит | 4 |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB30XT3DRX
Електрическа помпа за пълнене и обезвъздушаване Rems Solar-Push K 60
В наличност
SKU:
115312R220
Хидрофорна система GARDENA, 3800 Silent 09064-20, 1″, 600 W, 39 м, 3.8 м³/ч, 970645901
В наличност
SKU:
970645901
Потопяема помпа за мръсна вода GARDENA, Dirty Water 9000
В наличност
SKU:
970485901
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0410
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF0300, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0300
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност
199.00 € / 389.21 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC80ZB3545Q












