Бензинов храсторез HONDA HONDA HHH 25 D 75 ET + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
660.00 € / 1290.85 лв.
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
460.00 € / 899.68 лв.
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
WB30XT3DRX
Категория: Водни помпи
Етикети: HONDA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Бензинова водна помпа за поливни води HONDA HONDA WB30XT3
- Помпа бензинова с 4-тактов двигател и дизайн на висящите клапани, позволяващ по-голяма изпомпваща мощност
- Бензинова водна помпа за поливни води HONDA WB 30XT3 с размер 3″ и 1100 л./мин.
- Всяка водна помпа Honda притежава високо технологични характеристики, разработвани в продължение на повече от 20 години.
- Надеждния бензинов, 4-тактов двигател Honda използва изключителния дизайн на висящите клапани.
- Тази конструкция позволява по-голяма изпомпваща мощност и 30 % по-голяма икономичност на горивото, в сравнение двигател със странично разположени клапани.
- Освен двигателя, надеждността на Honda обхваща и корпуса на помпата.
- Здравите витла от лята стомана и механичните спойки гарантират години надеждна работа като също допринасят за способността на помпата да поддържа максимален изпускателен обем.
- Също така, може да разчитате, че Honda ще стартира бързо и лесно, благодарение на характеристики като като декомпресираща система и електронно запалване, неизискващо поддръжка.
- Издръжлива конструкция, мощен двигател, бързо смукване на вода и леко тегло за по-лесна преносимост – всичко това допринася за възможно най-добра производителност.
Окомплектовка:
- машината не е заредена с масло
- бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
Допълнителна информация
| Тегло | 26 кг |
|---|---|
| Размери | 51.0 × 38.5 × 45.5 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX 160T2 |
| Обем на двигателя | 163 cm³ |
| Мощност | 3.6 kW |
| Вместимост на резервоара | 3.1 l |
| Максимален изходен дебит | 1100 l/min |
| Присъединителен диаметър | 3″ |
| Общ напор | 23 m |
| Дълбочина на засмукване | 8 m |
| Налягане | 2.8 бара |
| Размер на частиците | 6 mm |
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна помпа BOSCH, UniversalPump 18V, без батерия, 0603947100
В наличност
SKU:
0603947100
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 10.30 бар |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Водна помпа RYOBI, RY18TPXA-0, без батерия, 5133006307
В наличност
SKU:
5133006307
Електрическа помпа за отстраняване на котлен камък REMS, Calc-Push
В наличност
SKU:
115900R220
Помпа Акумулаторна За Климатици MAKITA DVP180Z, 18V
В наличност
SKU:
DVP180Z
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0410
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
В наличност
SKU:
PF1010
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност
199.00 € / 389.21 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC80ZB3545Q












