Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
110.95 € / 217.00 лв. Original price was: 110.95 € / 217.00 лв..105.33 € / 206.01 лв. Текущата цена е: 105.33 € / 206.01 лв..
Воден пистолет GARDENA 18310
13.29 € / 25.99 лв. Original price was: 13.29 € / 25.99 лв..12.78 € / 25.00 лв. Текущата цена е: 12.78 € / 25.00 лв..
Хидрофорна уредба с разширителен съд GARDENA, 3000/4
153.39 € / 300.00 лв. Original price was: 153.39 € / 300.00 лв..145.72 € / 285.00 лв. Текущата цена е: 145.72 € / 285.00 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970443201
Категория: Водни помпи
Етикети: GARDENA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Хидрофорна уредба с разширителен съд GARDENA, 3000/4
- Хидрофорната уредба с разширителен съд GARDENA 3000/4 е вашето решение за автоматично водоснабдяване в дома и в градината. Бърза и лесна за монтиране, тази стационарна помпа разпределя вода от варели за дъждовна вода, кладенци и цистерни до местата, където е необходима в дома. Можете да пестите вода, да намалите сметките за вода и да се грижите за околната среда, като използвате помпата за пренос на вода до градинска чешма, пералня или за измиване на тоалетна.
- Хидрофорната уредба с разширителен съд GARDENA 3000/4 е проектирана така, че да е лесна за монтиране, компактна и устойчива. Големият резервоар от 19 l, направен от висококачествена EPDM мембрана, е издръжлив, дълготраен и осигурява ниски фази на помпата. Електрическата помпа работи ефективно и безопасно с вградена функция за автоматично термично изключване в случай на прегряване на турбината. Хидрофорната уредба с разширителен съд GARDENA 3000/4 разполага с допълнителен отвор за пълнене, който осигурява бърз и лесен монтаж. Вграденият датчик за налягане ви позволява да следите работата на помпата, а също така имате и лесен ключ за вкл./изкл.
- Преди да настъпят първите студове, просто източете помпата с помощта на винта за източване. Мощната 600 W турбина може да се справи с извеждането на вода от максимална дълбочина 7 m.
- Не трябва да се изпомпва солена вода, агресивни или леснозапалими вещества, както и хранителни продукти.
- Проектирана за дългосрочна употреба с висококачествени материали и ниска необходимост от обслужване. Благодарение на своите 40 години опит в проектирането и производството на помпи GARDENA е пазарният лидер, на който можете да се доверите. Хидрофорната уредба с разширителен съд GARDENA 3000/4 е идеална покупка, ако търсите ефективен начин за разпределяне и използване на вода за множество приложения у дома и на открито.
Допълнителна информация
| Тегло | 10.09 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 3.5 bar |
| Номинална мощност | 600 W |
| Източник на захранване | С кабел |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 77 dB(A) |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Eлектрическа помпа за изпитване на налягане REMS, E-Push 2
В наличност
SKU:
115500R220
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна издължена водна помпа с четков мотор MILWAUKEE, M12BSWP-601
В наличност
SKU:
4933479640
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 6.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 2040 L/H |
| Макс. височина на главата | 4.5 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 3/4″ (19mm) Мъжка резба |
Водна помпа RYOBI, RY18TPXA-0, без батерия, 5133006307
В наличност
SKU:
5133006307
Електрическа помпа за пълнене и обезвъздушаване Rems Solar-Push K 60
В наличност
SKU:
115312R220
Хидрофорна система GARDENA, 3800 Silent 09064-20, 1″, 600 W, 39 м, 3.8 м³/ч, 970645901
В наличност
SKU:
970645901
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF1100, 250 l/m
В наличност
SKU:
PF1100
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност
199.00 € / 389.21 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC80ZB3545Q












