Акумулаторна прахосмукачка за гръб(тип раница) Milwaukee, M18FBPV2-0, без батерия, 4933500039
479.99 € / 938.78 лв. Original price was: 479.99 € / 938.78 лв..383.99 € / 751.02 лв. Текущата цена е: 383.99 € / 751.02 лв..
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
479.99 € / 938.78 лв. Original price was: 479.99 € / 938.78 лв..383.99 € / 751.02 лв. Текущата цена е: 383.99 € / 751.02 лв..
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..632.64 € / 1237.34 лв. Текущата цена е: 632.64 € / 1237.34 лв..
Описание
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
- Акумулаторната помпа MILWAUKEE M18 BLSWP-801 (HYDROPASS™) е високоефективна безчеткова пръчкова помпа, създадена да пренася вода бързо и надеждно при строителни, комунални и аварийни приложения.
- Тя позволява лесно отводняване на шахти, локви, траншеи и други участъци, без нужда от кабели.
- Благодарение на усъвършенстваната технология и дизайн, помпата устойчиво работи дори при наличие на малки частици и замърсявания.
Окомплектовка:
- 1 x Акумулаторна батерия M18 FB8 8.0Ah
- Зарядно устройство M12-18 FC
Допълнителна информация
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Eлектрическа помпа за изпитване на налягане REMS, E-Push 2
В наличност
SKU:
115500R220
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
В наличност
SKU:
4933498559
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyInflate 18V-500, без батерия, 0603947200
В наличност
SKU:
0603947200
| Тегло | 0.4 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 0.03 бар |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB30XT3DRX
Електрическа помпа за отстраняване на котлен камък REMS, Calc-Push
В наличност
SKU:
115900R220
Хидрофорна система GARDENA, 3800 Silent 09064-20, 1″, 600 W, 39 м, 3.8 м³/ч, 970645901
В наличност
SKU:
970645901
Потопяема помпа за мръсна вода GARDENA, Dirty Water 9000
В наличност
SKU:
970485901












