Купи на изплащане с TBI
Купи на изплащане с TBI - 10% ДОПЪЛНИТЕЛНА ОТСТЪПКА за стоки над 70евро/136.91лв. и срок на изплащане 12 месеца.Кампанията е активна до 31.7.2026г.
Нашите предложения на фокус
Акумулаторна косачка робот Bosch VISIMOW 18V-100, 18 V, 16 см, 100 м², без батерия, 06008E1001
В наличност
SKU:
06008E1001
| Тегло | 6.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Ширина на косене | 16 см |
| Височина на косене | 20 – 60 мм |
| Максимална работна площ | 100 м² |
| Максимален наклон | 35 % |
| Система на косене | 3 въртящи се остриета |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB12C2LI-402B
В наличност
SKU:
4935446696
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1500 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 40 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 20 mm / 10 mm / 10 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18C2XLI-402CA
В наличност
SKU:
4935471403
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.800 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 13 mm |
Акумулаторна мотика RYOBI RY18GHA-0, без батерия, 5133006260
В наличност
SKU:
5133006260
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Акумулаторна прахосмукачка RYOBI, RASV18BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
5133006323
Водоструйка RYOBI, RY170PWA, 2500 W, 5133005373
В наличност
SKU:
5133005373
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 105, 967645412
В наличност
SKU:
967645412
| Тегло | 9.4 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта (Акри) | 0.15 акра |
| Капацитет на площта ( m2 ) | 600 m2 |
| Ширина на косене | 6.69 in |
| Ширина на косене (cm) | 17 cm |
| GPS проследяване при кражба | No |
| Местен идентификационен номер Gardena | 00096-76.454.12 |
| Максимален наклон на работа | 25 % |
| Източник на захранване | Акумулаторна батерия |
| Вид гориво | Батерия |
| Сензор за повдигане | Сензор за повдигане |
| Сензор за наклон | да |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW, i210E AWD
В наличност
SKU:
i210E AWD
Лазерен далекомер LEICA DISTO D2G, зелен лъч, 1017808
В наличност
SKU:
1017808
Предложения, които не може да изпуснете
Промоционални продукти за хоби и професионални майстори на едно място!
Ъглошлайф BOSCH, UniversalGrind 750-125, 750 W, 06033E2001
В наличност
SKU:
06033E2001
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф MAKITA 720W, 125 mm, GA5030R
В наличност
SKU:
GA5030R
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф AEG, WS8-125S, 800 W, 4935451296
В наличност
SKU:
4935451296
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-125, 720 W, 0601388108
В наличност
SKU:
0601388108
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф AEG, WS8-125SK, 800 W, 4935451298
В наличност
SKU:
4935451298
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Оторизиран сервизен център
Ние сме оторизиран сервиз на марките Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee, AEG.
Актуални предложения
Карбиден нож за саблен трион Bosch EXPERT ‘Thick Tough Metal’ S 1022 EHM, 200 мм, 2608900363
В наличност
23.30 € / 45.57 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608900363
Карбиден нож за саблен трион Bosch Expert, ‘Thick Tough Metal’ S 522 EHM, 115 мм, 2608900359
В наличност
12.02 € / 23.51 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608900359
Карбиден нож за саблен трион Bosch Expert, ‘Multi Material’ S 1256 XHM, 300 мм, 2608902337
В наличност
31.22 € / 61.06 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608902337
Нож за саблен трион Bosch Expert, Multi Material S959XHM 1бр., 2608902332
В наличност
19.87 € / 38.86 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608902332
Карбиден нож за саблен трион Bosch Expert, Multi Material Demolition S681KLHM, 150 мм, 2608901704
В наличност
27.22 € / 53.24 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608901704
Диск за ъглошлайф Bosch Expert, за дърво и пластмаса, 180 мм, 2608901681
В наличност
45.77 € / 89.52 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608901681
Карбиден диск за ъглошлайф Bosch Expert Multi Wheel X-LOCK 115mm, 22.23 mm, 2608902374
В наличност
18.85 € / 36.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608902374
Диамантен диск за метал Bosch Expert, 355×25.4 мм, 2608900537
В наличност
240.02 € / 469.44 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608900537
Диамантен диск за метал Bosch Expert, 230×22.23 мм, 2608900536
В наличност
86.30 € / 168.79 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608900536
Диамантен диск за метал Bosch Expert, 180×22.23 мм, 2608900535
В наличност
67.42 € / 131.86 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608900535
15+ Марки
всички ТОП брандове
Бърза доставка
до 2 работни дни на налични продукти
Доверие
Над 30 години опит
Сигурни плащания
с удобен за вас метод
От идеята до реализацията
Качество за отлични резултати
Перфоратор MILWAUKEE, PH26T, 800 W
В наличност
SKU:
4933464580
Перфоратор AEG, PN 11 E, 1700 W
В наличност
SKU:
4935412440
Перфоратор BOSCH, GBH 6-42 C, 1300 W, 0611278020
В наличност
SKU:
0611278020
| Тегло | 7.7 кг |
|---|---|
| Размери | 50.0 × 12.2 × 27.8 см |
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Енергия на удара | 9 J |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Ø на пробиване в бетон, свредла за перфоратор | 12 – 42 mm |
| Опт. диапазон на прил. в бетон, свредла за перфоратор | 18 – 40 mm |
| Ø на пробиване в бетон, свредла за проходни отвори | 55 mm |
| Ø на отвора в бетон с корона за ядково пробиване | 100 mm |
Експертни съвети и новини
BOSCH PRO TOUR ВЪВ ВАРНА – ЕДИНСТВЕНО ПРИ ТРЪПКОВИ!
Готов ли си да се потопиш в света на професионалните инструменти 💙BOSCH?На площ от над 200 m², Тръпкови са домакини на BOSCH PROFESSION...
BIG RED TOUR @ MILWAUKEE | 22 Октомври
BIG RED TOUR НА MILWAUKEE СЕ ЗАВРЪЩА!
МОЩНО И ЧЕРВЕНО
22.10. - бул."Сливница"166
Ела при нас и тествай легендарните инстру...
Как да изберем правилната шлайф машина за домашния проект?
Шлайф машините са незаменими инструменти, когато става въпрос за обработка на различни повърхности – от дърво и метал до бетон. Ако си ...
Как да удължим живота на електроинструментите си – практични съвети за поддръжка
Електроинструментите са сериозна инвестиция, затова правилната поддръжка може да ти спести пари и проблеми в дългосрочен план.1. Почист...











