Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
479.99 € / 938.78 лв. Original price was: 479.99 € / 938.78 лв..383.99 € / 751.02 лв. Текущата цена е: 383.99 € / 751.02 лв..
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
-
MILWAUKEE M18 BLSWP-0 е високоефективна безчеткова “stick” водна помпа, предназначена за пренасяне на вода в различни ситуации, особено в обекти без налично електрическо захранване.
-
Като версия body only, този модел се доставя без батерия и зарядно, което позволява да използвате вече налични батерии M18.
-
Моделът принадлежи към линията HYDROPASS™, която осигурява защита от запушване и поддържа дебит дори при наличие на частици и замърсявания.
Напълно потопяема до 1,07 м и с максимален напор до 5,1 м, тази помпа е подходяща за отводняване на локви, шахти, изкопи и други водни участъци.
-
Помпата е снабдена с 1¼″ изходна резба, Y-адаптер за два маркуча, както и аксесоари за промяна на резбата, което я прави гъвкава при свързване с различни системи.
Окомплектовка:
- Без батерия
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
Бензинова водна помпа за мръсна вода HONDA, WT20XK4DE, 2″, 710 л./мин., 3 bar + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
В наличност
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
В наличност
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност












