Асортимент пластмасово регулируемо гребло GARDENA, combisystem
23.01 € / 45.00 лв. Original price was: 23.01 € / 45.00 лв..21.99 € / 43.01 лв. Текущата цена е: 21.99 € / 43.01 лв..
Елекрическа ножица за жив плет GARDENA, EasyCut 450/50
102.26 € / 200.00 лв. Original price was: 102.26 € / 200.00 лв..97.15 € / 190.01 лв. Текущата цена е: 97.15 € / 190.01 лв..
Потопяема помпа за мръсна вода GARDENA, Dirty Water 9000
82.83 € / 162.00 лв. Original price was: 82.83 € / 162.00 лв..78.74 € / 154.00 лв. Текущата цена е: 78.74 € / 154.00 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970485901
Категория: Водни помпи
Етикети: GARDENA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Потопяема помпа за мръсна вода GARDENA, Dirty Water 9000
- Когато строителен изкоп е пълен след буря или вашето изкуствено езеро в градината трябва отново да се източи, е време да усетите силата на помпите GARDENA и потопяемата помпа Dirty Water 9000.
- GARDENA, предпочитаната градинска марка за милиони собственици на дом и градина по света, с над 40 години опит с помпи за отводняване, напояване и домашна употреба, представя тази впечатляваща потопяема помпа.
- Помпата Dirty Water 9000 се справя с всички предизвикателства на наводненията, преливането и други трудности, свързани с вода.
- Тази привлекателна на вид помпа осигурява висока ефективност с нисък разход на енергия.
- Моторът предлага мощност от 300 W, като работи с максимално налягане 0.6 bar и дълбочина на потапяне 6 m, тази икономична помпа може да изпомпва до 9000 литра вода на час.
- Помпата се справя без проблем с мръсни частици във водата с размер до 25 mm. Тази здрава помпа има закален вал с двойно уплътнение, за да защитава мотора под водата.
- По време на работа, помпата на GARDENA винаги остава стабилна и безопасна благодарение на висококачествената изработка и интелигентен дизайн.
- Не по-малко умни и полезни са многообразните възможности за приложения и свързване.
- Със системата за лесно свързване на маркучи на GARDENA, може да се свързват маркучи с диаметър 25 mm (1″) или 38 mm (1 ½“) без никакви допълнителни принадлежности.
- Резбованият конектор G1″ позволява свързване на допълнителни маркучи като системата GARDENA Profi.
- Това прави потопяемата помпа Dirty Water 9000 идеалният помощник на всички собственици на дом и градина, които имат изкуствено езеро, работят често със строителни изкопи или като цяло имат проблеми с мръсната вода.
Допълнителна информация
| Тегло | 4.2 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 0.6 bar |
| Номинална мощност | 300 W |
| Максимален дебит | 9000 l/h |
| Макс. височина на изхвърляне head | 6 m |
| Макс. дълбочина на потапяне | 7 m |
| Макс. температура на течността | 35 °C |
| Дължина на кабела | 10 m |
| Клас на ел. защита | IP X8 |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
В наличност
SKU:
4933498560
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyPump, 0603947000
В наличност
SKU:
0603947000
Водна помпа RYOBI, RY18TPXA-0, без батерия, 5133006307
В наличност
SKU:
5133006307
Хидрофорна система GARDENA, 3800 Silent 09064-20, 1″, 600 W, 39 м, 3.8 м³/ч, 970645901
В наличност
SKU:
970645901
Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
В наличност
SKU:
970443001
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
В наличност
SKU:
PF1010
Хидрофорна уредба с разширителен съд GARDENA, 3000/4
В наличност
SKU:
970443201












