Водна помпа RYOBI, R18TP-0 , без батерия
162.15 € / 317.14 лв. Original price was: 162.15 € / 317.14 лв..140.09 € / 273.99 лв. Текущата цена е: 140.09 € / 273.99 лв..
Акумулаторен аератор RYOBI, RY18SFX35A-240
439.37 € / 859.33 лв. Original price was: 439.37 € / 859.33 лв..379.38 € / 742.00 лв. Текущата цена е: 379.38 € / 742.00 лв..
Акумулаторен инвертор RYOBI, RY18BI150B-0, без батерия
135.99 € / 265.97 лв. Original price was: 135.99 € / 265.97 лв..117.60 € / 230.01 лв. Текущата цена е: 117.60 € / 230.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133005742
Категория: Генератори за ток
Етикети: RYOBI, Генератори за ток
Описание
Акумулаторен инвертор RYOBI, RY18BI150B-0
- Този 18V трансформатор без зарядно устройство или батерия ще може да осигури 150W непрекъснато мрежово захранване, което ще ви позволи да захранвате продукти с кабел далеч от дома.
- Многофункционален, той е идеален за захранване на малки устройства като лаптопи, вентилатори, камери, дронове, радиостанции, интелигентни високоговорители и светлини.
- Всъщност той има 4 порта: 3 USB (2 UBS-A порта и 1 USB-C порт) и електрически порт за ЕС.
- Освен това LED светлината има 2 настройки на мощността -50 и 100%, за да запази мощността и да намали отблясъците, когато се използва.
- И накрая, той е съвместим със слънчеви панели RYOBI (не са включени), за да ви позволи да захранвате вашите електронни устройства дори на открито.
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 0.3 кг |
|---|---|
| Напрежение | 18V |
| Брой батерии | |
| USB портове | 3 |
| Електрически порт | 1 |
| Постоянна мощност | Постоянна мощност: 150 W |
| Функция зарядно | 1.5 A |
| Работен диапазон | 0°C – 40°C |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG7-140S, 5133004231
В наличност
SKU:
5133004231
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен инверторен генератор Ryobi RY36BI1800A-0 SOLO, 36V, 1800W, + 4 бр. Акумулаторна батерия RY36B80B, 36V, 8 AH
В наличност
SKU:
5133004942-4
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18X-0, без батерия, 5133005011
В наличност
SKU:
5133005011
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.200 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Бензинов монофазен/трифазен генератор HONDA, Aries EAT7000M
В наличност
1830.00 € / 3579.17 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EAT7000MA
| Тегло | 78.3 кг |
|---|---|
| Размери | 75.5 × 55.0 × 53.0 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX390 |
| Максимална мощност | 3700 / 7000 VA |
| Номинална мощност | 3400 / 6500 VA |
| Вместимост на резервоара | 6.1 l |
| Обем на двигателя | 390 cm3 |
| Напрежение | 230 / 400 V |
| Номинален ток | 14.8 / 9.5 A |
| Работно време с 1 зареждане | 1ч 23мин |
| Щепсел | 2 х 16 A – 230 V и 1 х 16 A – 400 V |
Верига 40 см за бензинови верижни триони RYOBI, RAC222, 5132002635
В наличност
SKU:
5132002635
Литиева почистваща четка RYOBI, RSCR4-0, 5133006184, без батерия,
В наличност
SKU:
5133006184
| Тегло | 0.55 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 4 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU10IT1 G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
960.00 € / 1877.60 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU10IT1
| Тегло | 13 кг |
|---|---|
| Размери | 45.1 × 24.2 × 37.9 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GXH50 |
| Максимална мощност | 1.0 kW |
| Номинална мощност | 0.9 kW |
| Вместимост на резервоара | 2.1 l |
| Обем двигателно масло | 0.25 l |
| Обем на двигателя | 49 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 3.9 A |
| Щепсел | 1 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа, номинална | 8 часа |
Паралелен кабел за генератор HONDA EU20i / EU22i
В наличност
431.02 € / 843.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
32360Z07C63












