Акумулаторна отвертка BOSCH, PushDrive, 06039C6020
75.47 € / 147.61 лв. Original price was: 75.47 € / 147.61 лв..60.37 € / 118.07 лв. Текущата цена е: 60.37 € / 118.07 лв..
Акумулаторна писалка за лепене BOSCH, Gluey EverGreen, 06032A2100
45.89 € / 89.75 лв. Original price was: 45.89 € / 89.75 лв..36.71 € / 71.80 лв. Текущата цена е: 36.71 € / 71.80 лв..
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyPump, 0603947000
76.49 € / 149.60 лв. Original price was: 76.49 € / 149.60 лв..69.00 € / 134.95 лв. Текущата цена е: 69.00 € / 134.95 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0603947000
Категории: Водни помпи, Промоции
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Водни помпи
Описание
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyPump
- Помпане до 10,3 bar с измерване в реално време и функция автоматично спиране
- Идеална за помпане на гуми (на автомобил, мотоциклет, велосипед), топки и по-малко оборудване за водни спортове
- Всичко в готовност и под ръка: различни адаптери са прегледно съхранени в ръкохватката на инструмента
- Интуитивна и практична: лесна за използване, ергономична и малка конструкция с голям дисплей
- Вградена акумулаторна батерия и USB-C® зареждане, ярко осветена чрез светодиодна светлина
Окомплектовка:
- Вентил на велосипед
- Игла за топки
- Адаптер за обем
- USB кабел
- Платнена чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 0.43 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 3.6 V |
| Капацитет на батерията | 3 Ah |
| Макс. налягане | 10.30 бар |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Eлектрическа помпа за изпитване на налягане REMS, E-Push 2
В наличност
SKU:
115500R220
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
В наличност
SKU:
4933498559
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB30XT3DRX
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
В наличност
SKU:
PF1010
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF0300, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0300
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF1100, 250 l/m
В наличност
SKU:
PF1100












