Към продуктите
Гараж за косачки роботи SEGWAY Navimow X3 SERIES, X315, X330, X350, X390
255.13 € / 498.99 лв.
Сензор за косачка робот SEGWAY NAVIMOW, VisionFence
306.26 € / 598.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
VisionFence
Категория: Аксесоари и консумативи за косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Аксесоари и консумативи за косачки роботи
Описание
Сензор за косачка робот SEGWAY NAVIMOW, VisionFence
- Сензора VisionFence, с усъвършенствана AI (изкуствен интелект) технология, позволява на вашия Navimow робот да открива различни обекти и да ги заобикаля.
- Използва изцяло нова технология за визуално разпознаване, която осигурява по-добро избягване на препятствия и по-добра адаптация към сложни градини.
- Със сензора VisionFence, Navimow може да разпознава и активно да избягва обекти с диаметър над 0.1 м, стоящи до 1.5 м пред косачката.
- Следователно, някои препятствия, като дървета и саксии, могат да бъдат избегнати, без да бъдат задавани като забранени за косене острови.
- Когато сателитният сигнал е слаб в райони с предизвикателно оформление, сензорът VisionFence може да идентифицира ръба на моравата и да позволи на Navimow да продължи да коси тревата.
- Разполага с широк обхват на разпознаване, вижда пълния диапазон на разстояние от 5 метра и широк ъгъл от 140°.
- Сензора се монтира много лесно, съвместим е с всички продукти на Navimow от серията.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.780 кг |
|---|
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Комплект удължител за антена SEGWAY за косачка робот NAVIMOW
В наличност
50.62 € / 99.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022405
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW H1500E
Изчерпан
2248.66 € / 4398.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022403
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
В наличност
SKU:
CM240M1
| Тегло | 30 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 26000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 25 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална квадратура която коси за един ден | 8000 кв.м (24 ч.) |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X350
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
В наличност
SKU:
X450
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW, i210E AWD
В наличност
SKU:
i210E AWD
Навес SEGWAY за косачка робот NAVIMOW i Series
В наличност
204.01 € / 399.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
iseriesg
Сензор VisionFence SEGWAY за косачка робот NAVIMOW
В наличност
306.26 € / 598.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022907












