Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X330, 8 Ah, 3000 кв.м., 23.5 см
2999.00 € / 5865.53 лв. Original price was: 2999.00 € / 5865.53 лв..2399.20 € / 4692.43 лв. Текущата цена е: 2399.20 € / 4692.43 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
3499.00 € / 6843.45 лв. Original price was: 3499.00 € / 6843.45 лв..3199.00 € / 6256.70 лв. Текущата цена е: 3199.00 € / 6256.70 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X420, 10 Ah, 2400 кв.м., 43 см
2799.00 € / 5474.37 лв. Original price was: 2799.00 € / 5474.37 лв..2499.00 € / 4887.62 лв. Текущата цена е: 2499.00 € / 4887.62 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
X420
Категория: Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X420, 10 Ah, 2400 кв.м., 43 см
- Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X420 разполага с функция GeoSketch, която позволява да визуализирате и редактирате директно на вашия смартфон зоната за косене.
- Оборудвана е с усъвършенствана система за задвижване на всички колела, която осигурява стабилност на всякакви терени, като същевременно не оставя следи от преминаване по тревната настилка.
- Справя се с с косенето по терени с наклон до 84% и преминава с лекота през участъци с корени, вертикални стъпала с височина 7 см и неравни каменисти пътеки.
- Независимо дали е на чакълести пътеки или на неравен терен, роботът запазва контрол, без да засяда.
- Широкоъгълната камера със 360-градусово зрително поле осигурява по-добър диапазон на видимост, а вградените AI алгоритми разграничават тревата от други обикновени обекти.
Допълнителна информация
| Тегло | 28.8 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 2400 кв.м |
| Капацитет на батерията | 10 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 2000 кв.м./8 часа |
| Гласови команди | Alexa & Google Home |
| Производителност | до 675 кв.м с едно зареждане |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна ножица за жив плет DEWALT, DCMHT562N-XJ
В наличност
SKU:
DCMHT562N
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на ножа | 550 mm |
| Стъпка на ножа | 25 mm |
Акумулаторна косачка BOSCH, UniversalRotak 2x18V-37-550
В наличност
SKU:
06008B9E00
| Тегло | 12.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 25 – 70 mm |
Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06008C8000
| Тегло | 26.61 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30 – 70 mm |
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 415X, 970471711
В наличност
SKU:
970471711
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
В наличност
SKU:
CM240M1
| Тегло | 30 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 26000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 25 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална квадратура която коси за един ден | 8000 кв.м (24 ч.) |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X390
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
В наличност
SKU:
X450












