Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X315, 6 Ah, 1500 кв.м., 23.5 см
2499.00 € / 4887.62 лв. Original price was: 2499.00 € / 4887.62 лв..1999.00 € / 3909.70 лв. Текущата цена е: 1999.00 € / 3909.70 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
4999.00 € / 9777.19 лв. Original price was: 4999.00 € / 9777.19 лв..3999.00 € / 7821.36 лв. Текущата цена е: 3999.00 € / 7821.36 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
3799.00 € / 7430.20 лв. Original price was: 3799.00 € / 7430.20 лв..2899.00 € / 5669.95 лв. Текущата цена е: 2899.00 € / 5669.95 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
X350
Категория: Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
- Работи без граничен проводник, използвайки помощта на безжични спътници и 3D навигация на камерата.
- Снабдена е с 3D предна камера (ToF) и два сензора за странична камера RGB.
- Тази революционна технология на камерата измерва разстоянието до обекта с всеки записан пиксел.
- В резултат на това роботизираната косачка може с точност да определи разстоянието до препятствията и преградите, като по този начин подобрява навигацията си.
- Двата странични сензора за камера RGB VisionFence увеличават видимостта за препятствия до 300 ° и правят устройството още по-интелигентно.
- Управлението на косачката се осъществява и чрез приложение за смартфон, което позволява с лекота да се настроят зоните за косене.
- Виртуалното ограничаване на зоната за косене се извършва чрез ръчно изключване или автоматично изключване на краищата.
- Можете лесно да добавите нова карта чрез приложението, като управлявате робота от зареждащата станция до зоната, която ще бъде окосена, като преминавате по краищата или ги избегнете с помощно картографиране.
- Робот косачка SEGWAY NAVIMOW X350 може да коси краищата на терена и да обикаля зоната за косене.
- Тогава повърхността се коси на успоредни ленти.
- Ъгълът на пистите е зададен на случаен принцип в стандартната настройка, което осигурява най-добрия резултат от косенето.
- Мощната Литиево-Йонна батерия се характеризира с високата си производителност и богато енергийно съдържание от 10.4 Ah.
- Презареждането ѝ може да се извършва в супер бърз режим, за да може да използвате косачката по-скоро.
- Сред системите за безопасност е въвеждане на ПИН код против кражба.
- Ако роботът бъде изваден от градината, приложението има възможност да изпрати известие.
- Работата на машината може да се прекрати по всяко време, чрез натискане на червения бутон за аварийно спиране.
Допълнителна информация
| Тегло | 19.8 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 5000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 10.4 Ah |
| Височина на косене | 20 – 70 мм |
| Широчина на косене | 23.5 см |
| Брой ножове | 6 |
| Максимална квадратура която коси за един ден | 5500 кв.м |
| Система за откриване на обекти | 300° RGB+ToF |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка робот Bosch VISIMOW 18V-100, 18 V, 16 см, 100 м², без батерия, 06008E1001
В наличност
SKU:
06008E1001
| Тегло | 6.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Ширина на косене | 16 см |
| Височина на косене | 20 – 60 мм |
| Максимална работна площ | 100 м² |
| Максимален наклон | 35 % |
| Система на косене | 3 въртящи се остриета |
Акумулаторна косачка BOSCH, Easy Mower 18V-32-200, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9D01
| Тегло | 8.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 37-555
В наличност
SKU:
06008A6501
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Височина на косене | 25-70 mm |
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 415X, 970471711
В наличност
SKU:
970471711
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW H3000E-VF 4G, 021491
В наличност
SKU:
021491
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X330, 8 Ah, 3000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X330
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X390












