Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
5799.00 € / 11341.86 лв. Original price was: 5799.00 € / 11341.86 лв..5499.00 € / 10755.11 лв. Текущата цена е: 5499.00 € / 10755.11 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
7299.00 € / 14275.60 лв. Original price was: 7299.00 € / 14275.60 лв..6999.00 € / 13688.85 лв. Текущата цена е: 6999.00 € / 13688.85 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
CM240M1
Категория: Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
- SEGWAY NAVIMOW Terranox CM240M1 е подходяща за поддръжка на спортни игрища, общински терени и други.
- Системата за задвижване на четирите колела е с двойни независими двигатели, които осигуряват уверено сцепление на неравномерен терен и безпроблемно спуска по терени с наклон до 84% (40 °).
- Това гарантира висока производителност и максимална ефективност.
- Автоматичното картографиране и системата за локализация (Network RTK + 360 ° Vision + VIO) премахват завинаги нуждата от предварително поставяне на гранични проводници и използване на външните антени.
- Системата за косене включва два диска с по 6 остриета, които постигат прецизни, чисти и еднакви резултати при косене на всички видове трева.
- VisionFence ™ технологията използва 360 ° RGB камера и Tof сензори, за да открие и избегне повече от 200 типа препятствия.
- Благодарение на това се постига безопасна работа около хора, предмети, оборудване и инфраструктура.
- Роботът работи много тихо (68 dB (A)), което го прави подходящ както за дневно, така и за вечерно косене и поддръжка на тревата.
- Има нулевите вредни емисии, благодарение на захранването с акумулаторна батерия.
Допълнителна информация
| Тегло | 30 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 26000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 25 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална квадратура която коси за един ден | 8000 кв.м (24 ч.) |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен храсторез DeWALT, DCMHT562P1
В наличност
SKU:
DCMHT562P1
Акумулаторен храсторез DeWALT, DCMHT564P1-QW
В наличност
SKU:
DCMHT564P1
Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06008C8000
| Тегло | 26.61 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30 – 70 mm |
Електрическа косачка BOSCH, AdvancedRotak 44-750, 06008B9J00
В наличност
SKU:
06008B9J00
| Тегло | 16 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Височина на косене | 25-80 mm |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 37-555
В наличност
SKU:
06008A6501
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Височина на косене | 25-70 mm |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW H1500E
Изчерпан
2248.66 € / 4398.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022403
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X330, 8 Ah, 3000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X330












