Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
7299.00 € / 14275.60 лв. Original price was: 7299.00 € / 14275.60 лв..6999.00 € / 13688.85 лв. Текущата цена е: 6999.00 € / 13688.85 лв..
Сензор за косачка робот SEGWAY NAVIMOW, VisionFence
306.26 € / 598.99 лв.
Комплект резервни ножове за косачка робот SEGWAY NAVIMOW PLUS, 12 броя, AD1200140058
25.05 € / 48.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
AD1200140058
Категория: Аксесоари и консумативи за косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Аксесоари и консумативи за косачки роботи
Описание
Комплект резервни ножове за косачка робот SEGWAY NAVIMOW PLUS, 12 броя, AD1200140058
- Оригинални подобрени и по-издръжливи ножове за роботизирани косачки Segway Navimow.
- Комплектът се състои от 12 ножа, включително винтове.
- За безопасно косене всички ножове и техните винтове трябва да се сменят едновременно.
- Уверете се, че остриетата могат да се въртят свободно в корпуса, след като винтовете са затегнати.
- Подходящи са за косачки роботи SEGWAY NAVIMOW серии: H, I и X.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.020 кг |
|---|
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Комплект удължител за антена SEGWAY за косачка робот NAVIMOW
В наличност
50.62 € / 99.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022405
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
В наличност
SKU:
CM120M1
| Тегло | 29.6 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 12000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 20 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 1500 кв.м./24 часа |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X315, 6 Ah, 1500 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X315
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X350
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X390
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X420, 10 Ah, 2400 кв.м., 43 см
В наличност
SKU:
X420
| Тегло | 28.8 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 2400 кв.м |
| Капацитет на батерията | 10 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 2000 кв.м./8 часа |
| Гласови команди | Alexa & Google Home |
| Производителност | до 675 кв.м с едно зареждане |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Сензор за косачка робот SEGWAY NAVIMOW, VisionFence
В наличност
306.26 € / 598.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
VisionFence












