Акумулаторен шпилкорез Bosch GGC 18V-12, без батерия, 06019M8001
800.54 € / 1565.72 лв. Original price was: 800.54 € / 1565.72 лв..669.00 € / 1308.45 лв. Текущата цена е: 669.00 € / 1308.45 лв..
Акумулаторна лампа BOSCH, GLA 18VH-7500, без батерия, 06014A5000
431.52 € / 843.98 лв. Original price was: 431.52 € / 843.98 лв..333.00 € / 651.29 лв. Текущата цена е: 333.00 € / 651.29 лв..
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C, без батерия, 06014A7000
127.33 € / 249.04 лв. Original price was: 127.33 € / 249.04 лв..99.00 € / 193.63 лв. Текущата цена е: 99.00 € / 193.63 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06014A7000
Категории: Промоции, Радио устройства
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Радио устройства
Описание
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C, без батерия, 06014A7000
- Изпитай удоволствие от отличен звук чрез Bluetooth® или звук с няколко високоговорители в компактна конструкция
- Сподели и свържи музикални потоци на няколко съвместими устройства чрез Bluetooth® със звук с няколко високоговорители
- Лесен за използване благодарение на простата настройка и удобния USB-C® порт за зареждане за напр. смартфони
Окомплектовка:
- Картонена кутия
- без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 11 W |
| Субуфер | Не |
| Bluetooth® тип | Bluetooth 5.4 |
| Индикатор за нивото на зареждане | Не |
| Звук с няколко високоговорителя | Да |
| Брой USB портове за зареждане | 1 |
| Тип на USB входа за външно захранване | USB-C |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторно радио AEG, BR1218C-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935451539
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-5 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A4000
| Тегло | 8.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
| Номинална мощност на усилвателя (при захранване от мрежата)* | 40 W |
Акумулаторно Радио MAKITA MR010GZ, 40V XGT, без батерия
В наличност
SKU:
MR010GZ
Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RR18-0, без батерия, 5133005598
В наличност
SKU:
5133005598
Клещи за рязане на тръби до Ø40mm, 210mm KNIPEX, 902540
В наличност
SKU:
902540
Ножица за композитни и пластмасови тръби KNIPEX, 902525
В наличност
SKU:
902525
Радио MILWAUKEE, M18RC-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933446639
Преносима Bluetooth тонколона, Milwaukee, M12SPEJSG2-0, без батерия, 4933498433
В наличност
SKU:
4933498433












