Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-5 C, без батерия
387.89 € / 758.65 лв. Original price was: 387.89 € / 758.65 лв..310.31 € / 606.91 лв. Текущата цена е: 310.31 € / 606.91 лв..
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18VH-6 SRC, без батерия
552.95 € / 1081.48 лв. Original price was: 552.95 € / 1081.48 лв..442.36 € / 865.18 лв. Текущата цена е: 442.36 € / 865.18 лв..
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-6 C, без батерия, 06014A6000
293.57 € / 574.17 лв. Original price was: 293.57 € / 574.17 лв..234.85 € / 459.33 лв. Текущата цена е: 234.85 € / 459.33 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06014A6000
Категория: Радио устройства
Етикети: BOSCH, Радио устройства
Описание
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-6 C, без батерия
- Изпитайте удоволствие от изключителен звук през Bluetooth®, USB или звук с няколко високоговорители
- Сподели и свържи музикални потоци на няколко съвместими устройства чрез Bluetooth® със звук с няколко високоговорители
- Лесен за използване благодарение на проста настройка и LED индикатор за състояние на акумулаторната батерия
Окомплектовка:
- Картонена кутия
- без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 5.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 24 W |
| Номинална мощност на субуфера | 40 W |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Шлифовъчен диск BOSCH, PRO Metal, 115 x 6 x 22,23 mm, 1 бр., 2608600218
В наличност
2.20 € / 4.30 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608600218
Акумулаторно радио Bosch, GPB 18V-3C, 18 V, FM, с Bluetooth, 06014A3200, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3200
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Мощност на високоговорител | 10 W |
| Макс. ток на зареждане | 1.5 A |
| Радиочестотен обхват | 87.5 – 108 MHz |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C, без батерия, 06014A7000
В наличност
SKU:
06014A7000
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 11 W |
| Субуфер | Не |
| Bluetooth® тип | Bluetooth 5.4 |
| Индикатор за нивото на зареждане | Не |
| Звук с няколко високоговорителя | Да |
| Брой USB портове за зареждане | 1 |
| Тип на USB входа за външно захранване | USB-C |
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18VH-6 SRC, без батерия
В наличност
SKU:
06014A6200
| Тегло | 8.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 24 W |
| Номинална мощност на субуфера | 40 W |
Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RRDAB18-0, без батерия, 5133005599
В наличност
SKU:
5133005599
Боркорона за ламарина BOSCH EXPERT с държач, 2608901976
В наличност
SKU:
2608901976
Прекъсвач за перфоратор BOSCH, 1617200532
В наличност
9.20 € / 17.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
1617200532
Тонколонка RYOBI, RBT18-0, без батерия, 5133004999
В наличност
SKU:
5133004999












