Акумулаторен Компресор MAKITA DMP181Z, 18V
165.66 € / 324.00 лв. Original price was: 165.66 € / 324.00 лв..149.30 € / 292.01 лв. Текущата цена е: 149.30 € / 292.01 лв..
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR056, 14.4/18V
211.67 € / 413.99 лв. Original price was: 211.67 € / 413.99 лв..190.71 € / 373.00 лв. Текущата цена е: 190.71 € / 373.00 лв..
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR055, 14.4/18V
119.64 € / 234.00 лв. Original price was: 119.64 € / 234.00 лв..113.66 € / 222.30 лв. Текущата цена е: 113.66 € / 222.30 лв..
Описание
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR055, 14.4/18V
- Акумулаторен фенер с радио MAKITA DMR055, доставя се без батерия и зарядно устройство.
- Има покритие както на FM, така и на AM обхвата.
- Цифров тунер с 9 предварителни настройки на FM и AM и автоматично търсене на станции.
- Голям цифров LCD дисплей с подсветка и ясни цифри.
- До 12 часа удоволствие от слушане с 1 пълно зареждане на батерията (5.0 Ah батерия) в комбинация с използването на лампата.
- Лампата осигурява избор на 270° или 360° светлина.
- FM антената е вградена в протектора на обектива.
- Доставя се с удобна каишка за носене с кука за окачване на лампата.
Окомплектовка:
- Кука за закачане/носене: 1бр. (SE00001178)
- Опаковка: картонена кутия
- *Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Размер | 126 x 129 x 289 mm |
| Светлинен поток | 260 lm |
| Честотен диапазон АМ | 522 – 1.710 kHz |
| Честотен диапазон FM | 87, 5 – 108 MHz |
| Капацитет на батерията | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah |
| Мощност | 14, 4 V: 2, 4W, 18 V: 3, 0W |
| Напрежение | 14.4/18V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125 mm, GA008GM201
В наличност
SKU:
GA008GM201
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW002GZ, XGT, 40 V, 1/2″, 2200 Nm, без батерия
В наличност
SKU:
TW002GZ
| Тегло | 3.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max – XGT |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1800 об./мин |
| Удари в минута | 0 – 1700 / 2000 / 2100 / 2600 уд./мин |
| Високоякостни болтове | М10 – М27 |
| Максимален въртящ момент | 2200 Nm |
Акумулаторно Радио MAKITA MR002GZ, 12V max-18V / 40V, без батерия
В наличност
SKU:
MR002GZ
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR056, 14.4/18V
В наличност
SKU:
DMR056
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR057, 14.4/18V
В наличност
SKU:
DMR057
Акумулаторен пистолет за силикон MAKITA, DCG180ZB 18 V, 5000 N, 600 мл., без батерия
В наличност
SKU:
DCG180ZB
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на резервоара | 600 мл |
| Налягане на буталото | 5000 N |
Преносима Bluetooth тонколона, Milwaukee, M12SPEJSG2-0, без батерия, 4933498433
В наличност
SKU:
4933498433
Тонколонка RYOBI, RBT18-0, без батерия, 5133004999
В наличност
SKU:
5133004999












