Добре дошли в раздел „Промоции“ на Trapkovi.bg, където ще намерите намаления на машини, инструменти и консумативи от водещи марки.
Насладете се на високо качество на достъпни цени, специално подбрани за професионалисти и домашни майстори. Разгледайте нашите текущи оферти, периодични разпродажби и ексклузивни предложения – вземете най-доброто оборудване на изгодна цена!
Показване на 1–36 от 776 резултата
Акумулаторен прожектор със стойка BOSCH, GLT 18V-5000, 18 V, 5000 lm, 06019P5000, без батерия
В наличност
| Тегло | 6.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. светлинен поток | 5000 lm |
| Брой нива на яркост | 3 |
| Височина | до 2.2 м |
Акумулаторна прахосмукачка BOSCH, GAS 18V-6LS, 18 V, 4.5 л, 129 mbar, 06019K2100, без батерия
В наличност
| Тегло | 4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. дебит на въздуха | 36 л/сек |
| Макс. вакуум | 129 mbar |
| Обем на резервоара | 4.5 л |
| Площ на филтъра | 3.000 см² |
| Дължина на маркуча | 0.5 – 2.8 м |
Акумулаторна трансферна помпа BOSCH, GTP 18V-28, 18 V, 2800 л/ч, 20 м, 06019R6000, без батерия
В наличност
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дебит | 2800 л/ч |
| Напор | 20 м |
| Дълбочина на засмукване | 5 м |
| Присъединителна резба | G 3/4″ |
| Таймер | 5, 10, 15 мин |
LED прожектор MILWAUKEE, FL-LED
В наличност
LED Прожектор MILWAUKEE, L4FL-301, 4933479763
В наличност
Акумулаторен 3-степенен гайковерт RYOBI, R18IW3-120S, 5133003574
В наличност
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 400 Nm |
| Обороти на празен ход | 2.900 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
MAKITA XGT 2xBL4050F DC40RA, 1911V6-0
В наличност
Oтвертки MILWAUKEE, Tri-lobe S/Driver Stubby set 2 бр., 4932471810
В наличност
VDE пакет отвертки KNIPEX
В наличност
VDE пакет отвертки KNIPEX
В наличност
Автомобилни конусни клещи KNIPEX, 8411200
В наличност
Адаптор за акумулаторна батерия USB MAKITA, ADP05
В наличност
Акумулаторeн мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 185-LI, без батерия, 06018G2020
В наличност
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,7 ° |
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, GWS 12V-76, 2 х 3,0Ah L-Boxx, 06019F200B
В наличност
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Обороти на празен ход | 19.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 76 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, GWS 12V-76, без батерия и зарядно устройство, 06019F2000
В наличност
| Тегло | 0.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 19.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 76 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 18V, 125 mm, без батерия, BL, DGA511Z
В наличност
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 18V, 125 mm, без батерия, DGA506Z
В наличност
| Тегло | 3.8 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 18V, 76 mm, без батерия, DMC300Z
В наличност
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 20.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 76 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 18V, без батерия, 125 mm, BL, DGA504Z
В наличност
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG7-0, без батерия, 5133002852
В наличност
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен 3-степенен ударен винтоверт RYOBI, R18ID3-0, Без батерия, 5133002613
В наличност
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 220 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.200 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен LED фенер MILWAUKEE, L4FMLED-301
В наличност
Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE M18BLPD2-0X, без батерия, 4933464516
В наличност
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 1.800 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 82 Nm |
Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE, M12BLDDRC-0, без батерия, 4933499683
В наличност
Акумулаторен безчетков високоскоростен вентилатор Milwaukee, M18BLHSB-0, без батерия, 4933500533
В наличност
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обем на въздуха | 0 – 1.1 / 0 – 0.9 / 0 – 0.8 в минута |
| Скорост на вентилатора | 0 – 74000 rpm |
| Скорост на въздушния поток | 800 km/h |
Акумулаторен безчетков перфоратор MILWAUKEE, M18BLHACD26-0X, без батерия
В наличност
Акумулаторен безчетков такер MILWAUKEE, M18FRCN45-302X
В наличност
Акумулаторен безчетков циркуляр AEG, BKS18SBL-0, без батерия
В наличност
Акумулаторен верижен трион AEG, ACS18B30-0, без батерия
В наличност
Акумулаторен верижен трион Bosch GKE 18V-40, 18 V, 5.5 Ah, 360 мм, 3/8″, 06008D3001
В наличност
| Тегло | 3.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5.5 Ah |
| Дължина на шината | 360 мм |
| Стъпка на веригата | 3/8″, 9.52 мм |
| Скорост на веригата | 12.4 м/сек |
| Дебелина на водещо звено | 1.1 мм |
Биоразградимо масло за смазване на вериги Bosch, F016800642, 1 л
В наличност
Диск за косене Bosch PRO, 25 cm комплект 3 зъба, F016800663
В наличност
Диск за косене Bosch, 250 х 25,4 mm, 3T за косене на гъсталак, F016800664
В наличност
Диск за косене Bosch, 25cm 2 зъба, F016800667
В наличност
Диск за косене Bosch, Brushcutter Blade 25 cm 4T, F016800665
В наличност
Макара с корда BOSCH за GRT и GFR, F016800704
В наличност











