Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR056, 14.4/18V
211.67 € / 413.99 лв. Original price was: 211.67 € / 413.99 лв..190.71 € / 373.00 лв. Текущата цена е: 190.71 € / 373.00 лв..
Бормашина MAKITA DP4011, 720 W, 13 mm
184.07 € / 360.01 лв. Original price was: 184.07 € / 360.01 лв..165.66 € / 324.00 лв. Текущата цена е: 165.66 € / 324.00 лв..
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR057, 14.4/18V
153.39 € / 300.00 лв. Original price was: 153.39 € / 300.00 лв..138.05 € / 270.00 лв. Текущата цена е: 138.05 € / 270.00 лв..
Описание
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR057, 14.4/18V
- Makita DMR057 представлява уникалнпо радио с вградена лампа и Bluetooth функция, предназначено да работи с 14.4V и 18V литиево-йонни батерии от серията LXT на Makita.
- Този иновативен уред работи с FM честоти, покриващи зоната от 87.5 до 108 Hz.
- Цифровият тунер притежава 9 предварителни настройки за FM радиостанции и автоматично търсене, всичко това удобно контролирано от голямия LCD дисплей с подсветка.
- Bluetooth възможността дава възможност за безжично пускане на музика от мобилни устройства, с обхват до 30 метра.
- През USB порта може да зареждате смартфони, но не и батерии.
- Светлинната функция на уреда се осигурява чрез лампа със светлинен поток от 155 – 310 lm и интензитет на осветление 72 – 145 lx.
- За допълнителна удобство, устройството може да осветява в зони на 270° или 360°.
- Фенерчето на горната част на устройството позволява дори да се регулира в две различни позиции.
- Освен това, може да избирате между 3 цветови температури за светлината – топло бяла, неутрално бяла и студено бяла.
- Този комплект включва удобна каишка за носене с кука, но не включва батерия и зарядно устройство.
- Makita DMR057 представлява практично и интелигентно решение за обогатяване на вашето работно пространство със звук и светлина.
Окомплектовка:
- Каишка с кука: 1бр. (SE00001178)
- Опаковка: картонена кутия
- Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Размер | 126 x 127 x 240 mm |
| Светлинен поток | 155 – 310 lm |
| Честотен диапазон FM | 87.5 – 108 MHz |
| Напрежение | 14.4/18V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125 mm, без батерия, GA005GZ
В наличност
SKU:
GA005GZ
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V,125 mm, GA023GM201
В наличност
SKU:
GA023GM201
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C Professional, 06014A7001
В наличност
SKU:
06014A7001
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. USB ток за зареждане | 3.0 A |
| Mощност на високоговорителя | 11 W |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C, без батерия, 06014A7000
В наличност
SKU:
06014A7000
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 11 W |
| Субуфер | Не |
| Bluetooth® тип | Bluetooth 5.4 |
| Индикатор за нивото на зареждане | Не |
| Звук с няколко високоговорителя | Да |
| Брой USB портове за зареждане | 1 |
| Тип на USB входа за външно захранване | USB-C |
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-2 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3000
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
Акумулаторно Радио MAKITA MR002GZ, 12V max-18V / 40V, без батерия
В наличност
SKU:
MR002GZ
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR056, 14.4/18V
В наличност
SKU:
DMR056
Арматурна тел Makita, Ø 0.8 мм, за DTR180, 1 бр., 191L22-4
В наличност
SKU:
191L22-4












