Диамантено-пробивна машина MILWAUKEE DD3-152, 1900W, 4933428000
1834.80 € / 3588.56 лв. Original price was: 1834.80 € / 3588.56 лв..1467.84 € / 2870.85 лв. Текущата цена е: 1467.84 € / 2870.85 лв..
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-0, без батерия, 4933499413
359.99 € / 704.08 лв. Original price was: 359.99 € / 704.08 лв..285.00 € / 557.41 лв. Текущата цена е: 285.00 € / 557.41 лв..
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-202X, 4933499411
466.79 € / 912.96 лв. Original price was: 466.79 € / 912.96 лв..359.00 € / 702.14 лв. Текущата цена е: 359.00 € / 702.14 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933499411
Категория: Тресчотки и ключове
Етикети: MILWAUKEE, Пробивни машини, Тресчотки и ключове
Описание
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-202X, 4933499411
- С максимален въртящ момент до 81 Nm и скорост от 350 rpm този инструмент предлага перфектната комбинация от мощност и скорост
- Разполага с най-нископофилна глава в своя клас за най-добър достъп на труднодостъпни места
- Удължената шийка позволява на потребителите по-добър достъп на труднодостъпни места
- Проходните вложки с размер до 15 mm позволяват на потребителите удобно да затягат и развиват гайки на болтове с всякаква дължина
- Включва вложки от 8 mm до 19 mm, както и 21 mm
- Включените адаптери за ударника ¼″ и ⅜″ и държачът за шестостенен накрайник ¼″ превръщат този инструмент в най-унивесалната тресчотка
- Металният спусък за променлива скорост осигурява максимален контрол върху инструмента
- Първокласното гумирано покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява по-голям комфорт при употреба
- Двете LED лампи осветяват работната зона, а вграденият индикатор на заряда показва оставащото време за работа
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
- Проходна вложка 8 mm – 15 mm, вложка 16 mm – 19 mm, вложка 21 mm, ¼″ адаптер за ударник, ⅜″ адаптер за ударник, държач за ¼″ шестостенен накрайник
- 2 x M12 B2 Акумулаторни батерии, C12 C Зарядно устройство, HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Капацитет на акумулатора | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Профил на главата [mm] | 21.45 |
| Макс. въртящ момент (Nm) | 81 |
| Дължина (mm) | 386 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 350 |
| Захват на инструмент | 14.4 mm Шестограм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гаечен ключ ¼“ RYOBI, R18RW2-0, Без батерия, 5133004833
В наличност
SKU:
5133004833
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Обороти на празен ход | 280 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR38-0C, 12CV, 4933464966
В наличност
SKU:
4933464966
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 135.6 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 581.7 |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-0, без батерия, 4933459797
В наличност
SKU:
4933459797
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-201B, 12V, 2 Ah, 75 Nm, 4933459798
В наличност
SKU:
4933459798
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12IR-201B(1/4″), 4933441725
В наличност
SKU:
4933441725
Акумулаторна тресчотка RYOBI, RRW1814X-0 , Без батерия, 5133005389
В наличност
SKU:
5133005389
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-330 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-0 FUEL BOX RATCHET XXX, без батерия, 4933480756
В наличност
SKU:
4933480756
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-202X FUEL BOX RATCHET IN2, 4933480754
В наличност
SKU:
4933480754
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 81 Nm |
| Дължина (мм.) | 386 |
| Захват на инструмент | 14.4 mm Шестограм |












