Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FHIR38-0, без батерия, 12V, 47 Nm, 4933478172
333.59 € / 652.45 лв. Original price was: 333.59 € / 652.45 лв..222.00 € / 434.19 лв. Текущата цена е: 222.00 € / 434.19 лв..
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-0, без батерия, 4933459797
321.59 € / 628.98 лв. Original price was: 321.59 € / 628.98 лв..189.00 € / 369.65 лв. Текущата цена е: 189.00 € / 369.65 лв..
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR12-0, без батерия, 4933459800
321.59 € / 628.98 лв. Original price was: 321.59 € / 628.98 лв..205.00 € / 400.95 лв. Текущата цена е: 205.00 € / 400.95 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933459800
Категория: Тресчотки и ключове
Етикети: MILWAUKEE, Пробивни машини, Тресчотки и ключове
Описание
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR12-0, без батерия, 4933459800
- С максимален въртящ момент до 81 Nm и 175 rpm този инструмент е идеалното решение за затягане за автомонтьори и специалисти по профилактика и ремонти
- Нискогабаритният дизайн на главата дава на потребителите по-добър достъп в тесни пространства
- Водещата в отрасъла технология FUEL™ в съчетание с подсилен механизъм и стоманен корпус на ръчката с прецизна отливка осигуряват по-голяма издръжливост за професионалния потребител
- Интелигентната система REDLINK PLUS™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване на инструмента и батерията и подобрява производителността на инструмента при натоварване по уникален начин
- Акумулаторната батерия REDLITHIUM™ се отличава с отлична конструкция, електроника и ефективност без влошаване на качеството, като осигурява повече време за работа и повече работа през живота на акумулаторната батерия
- Металният спусък за променлива скорост осигурява максимален контрол върху инструмента
- Първокласното гумирано покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява по-голям комфорт при употреба
- LED лампа осветява работната зона, а вграденият индикатор на заряда показва оставащото време за работа
- Доставя се с ⅜″ адаптер
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M12™ батерии
Окомплектовка:
- ⅜″ адаптер
- Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 81 Nm |
| Дължина (мм.) | 290 |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна тресчотка AEG, BSS18R12BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935480973
Акумулаторна тресчотка BOSCH, GRC 18V-60, без батерия, 06019N8000
В наличност
SKU:
06019N8000
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FHIR38-0, без батерия, 12V, 47 Nm, 4933478172
В наличност
SKU:
4933478172
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 47 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-0, без батерия, 4933459797
В наличност
SKU:
4933459797
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-0, без батерия, 4933499413
В наличност
SKU:
4933499413
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 81 Nm |
| Дължина (мм.) | 386 |
| Захват на инструмент | 14.4 mm Шестограм |
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-202X FUEL BOX RATCHET IN2, 4933480754
В наличност
SKU:
4933480754
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 81 Nm |
| Дължина (мм.) | 386 |
| Захват на инструмент | 14.4 mm Шестограм |
Свръхкомпактна тресчотка MILWAUKEE M12IR-201B(3/8″), 4933441720
В наличност
SKU:
4933441720
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 47 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Цифров динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR38-201C, 4933464967
В наличност
SKU:
4933464967
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 135.6 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 591,8 |
| Точност | CW ±2%, CCW ±3% |












