Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR12-0, без батерия, 4933459800
321.59 € / 628.98 лв. Original price was: 321.59 € / 628.98 лв..205.00 € / 400.95 лв. Текущата цена е: 205.00 € / 400.95 лв..
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-201B, 12V, 2 Ah, 75 Nm, 4933459798
424.79 € / 830.82 лв. Original price was: 424.79 € / 830.82 лв..252.00 € / 492.87 лв. Текущата цена е: 252.00 € / 492.87 лв..
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-0, без батерия, 4933459797
321.59 € / 628.98 лв. Original price was: 321.59 € / 628.98 лв..189.00 € / 369.65 лв. Текущата цена е: 189.00 € / 369.65 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933459797
Категория: Тресчотки и ключове
Етикети: MILWAUKEE, Пробивни машини, Тресчотки и ключове
Описание
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-0, без батерия, 4933459797
- С максимален въртящ момент до 75 Nm и 200 rpm този инструмент е идеалното решение за затягане за автомонтьори и специалисти по профилактика и ремонти
- Нискогабаритният дизайн на главата дава на потребителите по-добър достъп в тесни пространства
- Водещата в отрасъла технология FUEL™ в съчетание с подсилен механизъм и стоманен корпус на ръчката с прецизна отливка осигуряват по-голяма издръжливост за професионалния потребител
- Интелигентната система REDLINK PLUS™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване на инструмента и батерията и подобрява производителността на инструмента при натоварване по уникален начин
- Акумулаторната батерия REDLITHIUM™ се отличава с отлична конструкция, електроника и ефективност без влошаване на качеството, като осигурява повече време за работа и повече работа през живота на акумулаторната батерия
- Металният спусък за променлива скорост осигурява максимален контрол върху инструмента
- Първокласното гумирано покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява по-голям комфорт при употреба
- LED лампа осветява работната зона, а вграденият индикатор на заряда показва оставащото време за работа
- Доставя се с ¼″ адаптер
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M12™ батерии
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гаечен ключ MILWAUKEE M12FRAIWF12-0, без батерия, 4933471699
В наличност
SKU:
4933471699
Акумулаторен динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR12-0C, без батерия, 12V, 4933464969
В наличност
SKU:
4933464969
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 203.4 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 586,7 |
| Точност | CW ±2%, CCW ±3% |
Акумулаторна безчеткова тресчотка AEG, BSS18SRA12BL-0, без батерия
В наличност
187.61 € / 366.93 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935493430
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Скорост на празен ход на 1-ва предавка | 0-1600 min-1 |
| Скорост на празен ход на 2-ра предавка | 0-2400 min-1 |
| Скорост на празен ход на 3-та предавка | 3200 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 320 Nm |
Акумулаторна тресчотка BOSCH, GRC 18V-60, без батерия, 06019N8000
В наличност
SKU:
06019N8000
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
Акумулаторна тресчотка RYOBI, RRW1838X -0, Без батерия, 5133005390
В наличност
SKU:
5133005390
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-230 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Инструмент за болтове с откъсваща се глава MILWAUKEE M18BSBT-0X M18 SHEAR BOLT TOOL XXX, 4933493288
В наличност
SKU:
4933493288
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 100 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Диапазон на регулиране на болта [mm] | 20 – 78 |
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-0 FUEL BOX RATCHET XXX, без батерия, 4933480756
В наличност
SKU:
4933480756
Свръхкомпактна тресчотка MILWAUKEE M12IR-201B(3/8″), 4933441720
В наличност
SKU:
4933441720
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 47 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |












