Гараж за косачки роботи SEGWAY Navimow X3 SERIES, X315, X330, X350, X390
255.13 € / 498.99 лв.
Акумулаторен тример RYOBI, RY18LT23A-120, 5133005460
120.30 € / 235.29 лв. Original price was: 120.30 € / 235.29 лв..108.27 € / 211.76 лв. Текущата цена е: 108.27 € / 211.76 лв..
Гараж за косачки роботи SEGWAY Navimow L X4 SERIES, X420, X450
269.99 € / 528.05 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
Garage Segway Navimow X4 Series
Категория: Аксесоари и консумативи за косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Аксесоари и консумативи за косачки роботи, Косачки роботи
Описание
Гараж за косачки роботи SEGWAY Navimow L X4 SERIES, X420, X450
- Гаражът за робот косачка SEGWAY Navimow X3 е идеалният избор за защита на вашата роботизирана машина за косене от неблагоприятните метеорологични условия.
- Въпреки устойчивостта на роботите косачки SEGWAY Navimow X3 да работят при всякакви условия, гаражът ще ги предпазва от сняг, дъжд и влиянието на слънчевите лъчи, което със сигурност ще удължи живота им.
- Навесът е изработен от висококачествени материали, устойчиви на UV лъчите, дъждовната вода и снега.
- Позволява лесен достъп до клавиатурата и дисплея за настройка и управление на косачката.
- Отворът в задната част на гаража позволява лесно свързване на кабели.
Окомплектовка
- Гараж
- Гаечен ключ (4 мм)
- Гаечен ключ (6 мм)
- Винтове – 8 бр
- Болтове – 4
- Крепежен елемент – 2
Допълнителна информация
| Тегло | 6 кг |
|---|
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка робот Bosch VISIMOW 18V-200, 18 V, 5 Ah, 18 см, 200 м², 06008E1100
В наличност
SKU:
06008E1100
| Тегло | 6.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Ширина на косене | 18 см |
| Височина на косене | 20 – 60 мм |
| Максимална работна площ | 200 м² |
| Максимален наклон | 35 % |
Комплект удължител за антена SEGWAY за косачка робот NAVIMOW
В наличност
50.62 € / 99.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022405
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 105, 967645412
В наличност
SKU:
967645412
| Тегло | 9.4 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта (Акри) | 0.15 акра |
| Капацитет на площта ( m2 ) | 600 m2 |
| Ширина на косене | 6.69 in |
| Ширина на косене (cm) | 17 cm |
| GPS проследяване при кражба | No |
| Местен идентификационен номер Gardena | 00096-76.454.12 |
| Максимален наклон на работа | 25 % |
| Източник на захранване | Акумулаторна батерия |
| Вид гориво | Батерия |
| Сензор за повдигане | Сензор за повдигане |
| Сензор за наклон | да |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
В наличност
SKU:
CM120M1
| Тегло | 29.6 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 12000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 20 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 1500 кв.м./24 часа |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
В наличност
SKU:
X450
Сензор за косачка робот SEGWAY NAVIMOW, VisionFence
В наличност
306.26 € / 598.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
VisionFence
Навес SEGWAY за косачка робот NAVIMOW i Series
В наличност
204.01 € / 399.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
iseriesg












