Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X420, 10 Ah, 2400 кв.м., 43 см
2799.00 € / 5474.37 лв. Original price was: 2799.00 € / 5474.37 лв..2499.00 € / 4887.62 лв. Текущата цена е: 2499.00 € / 4887.62 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
5799.00 € / 11341.86 лв. Original price was: 5799.00 € / 11341.86 лв..5499.00 € / 10755.11 лв. Текущата цена е: 5499.00 € / 10755.11 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
3499.00 € / 6843.45 лв. Original price was: 3499.00 € / 6843.45 лв..3199.00 € / 6256.70 лв. Текущата цена е: 3199.00 € / 6256.70 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
X450
Категория: Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
- Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450 разполага с функция GeoSketch, която позволява да визуализирате и редактирате директно на вашия смартфон зоната за косене.
- Оборудвана е с усъвършенствана система за задвижване на всички колела, която осигурява стабилност на всякакви терени, като същевременно не оставя следи от преминаване по тревната настилка.
- Разпознава до 200 обекта в обсега си.
- Справя се с с косенето по терени с наклон до 84% и преминава с лекота през участъци с корени, вертикални стъпала с височина 7 см и неравни каменисти пътеки.
- Независимо дали е на чакълести пътеки или на неравен терен, роботът запазва контрол, без да засяда.
- Косачка SEGWAY NAVIMOW X450 е подходяща за поддръжка на големи градини с размер до 6000 квадратни метра.
- Подобно на предшествениците си, тя не изисква предварителна инсталация на ограничителен кабел.
- За придвижването си по терена използва GPS сигнал в сътрудничество с NRTK + 360° Vision + VIO.
- VisionFence позволява на NAVIMOW X450 да избягва внимателно обекти.
- Широкоъгълната камера със 360-градусово зрително поле осигурява по-добър диапазон на видимост, а вградените AI алгоритми разграничават тревата от други обикновени обекти.
Допълнителна информация
| Тегло | 29.2 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 6000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 15 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 5000 кв.м./15 часа |
| Гласови команди | Alexa & Google Home |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка робот Bosch VISIMOW 18V-200, 18 V, 5 Ah, 18 см, 200 м², 06008E1100
В наличност
SKU:
06008E1100
| Тегло | 6.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Ширина на косене | 18 см |
| Височина на косене | 20 – 60 мм |
| Максимална работна площ | 200 м² |
| Максимален наклон | 35 % |
Акумулаторен храсторез DeWALT, DCMHT564P1-QW
В наличност
SKU:
DCMHT564P1
Акумулаторна косачка BOSCH, UniversalRotak 2x18V-37-550
В наличност
SKU:
06008B9E00
| Тегло | 12.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 25 – 70 mm |
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 105, 967645412
В наличност
SKU:
967645412
| Тегло | 9.4 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта (Акри) | 0.15 акра |
| Капацитет на площта ( m2 ) | 600 m2 |
| Ширина на косене | 6.69 in |
| Ширина на косене (cm) | 17 cm |
| GPS проследяване при кражба | No |
| Местен идентификационен номер Gardena | 00096-76.454.12 |
| Максимален наклон на работа | 25 % |
| Източник на захранване | Акумулаторна батерия |
| Вид гориво | Батерия |
| Сензор за повдигане | Сензор за повдигане |
| Сензор за наклон | да |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
В наличност
SKU:
CM120M1
| Тегло | 29.6 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 12000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 20 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 1500 кв.м./24 часа |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
В наличност
SKU:
CM240M1
| Тегло | 30 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 26000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 25 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална квадратура която коси за един ден | 8000 кв.м (24 ч.) |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW, i210E AWD
В наличност
SKU:
i210E AWD












