Боркорона за ламарина BOSCH EXPERT с държач, 2608901976
36.85 € / 72.07 лв. Original price was: 36.85 € / 72.07 лв..29.48 € / 57.66 лв. Текущата цена е: 29.48 € / 57.66 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
3799.00 € / 7430.20 лв. Original price was: 3799.00 € / 7430.20 лв..2899.00 € / 5669.95 лв. Текущата цена е: 2899.00 € / 5669.95 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X315, 6 Ah, 1500 кв.м., 23.5 см
2499.00 € / 4887.62 лв. Original price was: 2499.00 € / 4887.62 лв..1999.00 € / 3909.70 лв. Текущата цена е: 1999.00 € / 3909.70 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
X315
Категория: Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X315, 6 Ah, 1500 кв.м., 23.5 см
- Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X315 е най-новата и най-модерната роботизирана машина за косене на трева.
- Работи без граничен проводник, използвайки помощта на безжични спътници и 3D навигация на камерата.
- Снабдена е с 3D предна камера (ToF) и два сензора за странична камера RGB.
- Тази революционна технология на камерата измерва разстоянието до обекта с всеки записан пиксел.
- В резултат на това роботизираната косачка може с точност да определи разстоянието до препятствията и преградите, като по този начин подобрява навигацията си.
- Двата странични сензора за камера RGB VisionFence увеличават видимостта за препятствия до 300 ° и правят устройството още по-интелигентно.
- Управлението на косачката се осъществява и чрез приложение за смартфон, което позволява с лекота да се настроят зоните за косене.
- Виртуалното ограничаване на зоната за косене се извършва чрез ръчно изключване или автоматично изключване на краищата.
- Можете лесно да добавите нова карта чрез приложението, като управлявате робота от зареждащата станция до зоната, която ще бъде окосена, като преминавате по краищата или ги избегнете с помощно картографиране.
- Мощната Литиево-Йонна батерия се характеризира с високата си производителност и богато енергийно съдържание от 6 Ah.
- Презареждането ѝ може да се извършва в супер бърз режим, за да може да използвате косачката по-скоро.
- Сред системите за безопасност е въвеждане на ПИН код против кражба.
- Ако роботът бъде изваден от градината, приложението има възможност да изпрати известие.
- Работата на машината може да се прекрати по всяко време, чрез натискане на червения бутон за аварийно спиране.
Допълнителна информация
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 1500 кв.м |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Височина на косене | 20 – 70 мм |
| Широчина на косене | 23.5 см |
| Брой ножове | 6 |
| Максимална квадратура която коси за един ден | 4000 кв.м |
| Система за откриване на обекти | 300° RGB+ToF |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка робот Bosch VISIMOW 18V-200, 18 V, 5 Ah, 18 см, 200 м², 06008E1100
В наличност
SKU:
06008E1100
| Тегло | 6.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Ширина на косене | 18 см |
| Височина на косене | 20 – 60 мм |
| Максимална работна площ | 200 м² |
| Максимален наклон | 35 % |
Акумулаторна ножица за жив плет DEWALT, DCMHT562N-XJ
В наличност
SKU:
DCMHT562N
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на ножа | 550 mm |
| Стъпка на ножа | 25 mm |
Акумулаторна косачка BOSCH, Easy Mower 18V-32-200, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9D01
| Тегло | 8.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW H1500E
Изчерпан
2248.66 € / 4398.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022403
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW H3000E-VF 4G, 021491
В наличност
SKU:
021491
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
В наличност
SKU:
CM120M1
| Тегло | 29.6 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 12000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 20 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 1500 кв.м./24 часа |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X350
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X390












