Моторен трион HUSQVARNA 440
429.49 € / 840.01 лв.
Класическа лопатка GARDENA
7.67 € / 15.00 лв. Original price was: 7.67 € / 15.00 лв..7.16 € / 14.00 лв. Текущата цена е: 7.16 € / 14.00 лв..
Садило GARDENA
11.76 € / 23.00 лв. Original price was: 11.76 € / 23.00 лв..11.25 € / 22.00 лв. Текущата цена е: 11.25 € / 22.00 лв..
Описание
Садило GARDENA
- Садилото GARDENA е оптимално пригодено за лесното засаждане на разсад.
- Здравият, неръждаем метален връх, направен от излят под налягане цинк, прониква до 19,5 см дълбочина в почвата, оформяйки дупка за растението.
- Ергономично оформената ръкохватка приляга
Допълнителна информация
| Тегло | 0.191 кг |
|---|---|
| Източник на захранване | Ръчно |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230
В наличност
SKU:
06008C1A03
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1A06
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Акумулаторен храсторез DeWALT, DCMHT564P1-QW
В наличност
SKU:
DCMHT564P1
Домашна метла GARDENA, Combisystem
В наличност
SKU:
966643401
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 26
В наличност
SKU:
06008C1J01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |
Класическа лопатка GARDENA
В наличност
SKU:
967095601
Комплект стенна макара за маркуч GARDENA, 50
В наличност
SKU:
966610001
Комплект количка за маркуч GARDENA, Aquaroll S, 967674601
В наличност
SKU:
967674601












