Садило GARDENA
11.76 € / 23.00 лв. Original price was: 11.76 € / 23.00 лв..11.25 € / 22.00 лв. Текущата цена е: 11.25 € / 22.00 лв..
Количка за рязане HUSQVARNA, KV 760
812.95 € / 1589.99 лв.
Класическа лопатка GARDENA
7.67 € / 15.00 лв. Original price was: 7.67 € / 15.00 лв..7.16 € / 14.00 лв. Текущата цена е: 7.16 € / 14.00 лв..
Описание
Класическа лопатка GARDENA
- Класическата лопатка GARDENA е оптималният инструмент за засаждане и разсаждане в сандъчета за цветя, саксии и цветни лехи.
- Ергономично оформена дръжка перфектно приляга на ръката и е оформена с ъгъл в края, за да не се изплъзва.
- Лопатката е с ширина 8 cm
Допълнителна информация
| Тегло | 0.24 кг |
|---|---|
| Работна дълбочина | 8 cm |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1A06
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Акумулаторна косачка BOSCH, CityMower 18V-32-300, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9A08
| Тегло | 8.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Електрическа косачка BOSCH, AdvancedRotak 44-750, 06008B9J00
В наличност
SKU:
06008B9J00
| Тегло | 16 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Височина на косене | 25-80 mm |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 37-555
В наличност
SKU:
06008A6501
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Височина на косене | 25-70 mm |
Електрически тример за трева и бурени BOSCH, AFS 23-37
В наличност
SKU:
06008A9000
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 950 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 37 cm |
Мотичка GARDENA, combisystem
В наличност
SKU:
967093701
Разделителна лента за трева GARDENA, 9 м, 15 см, кафяв, 00532-20, 900846801
В наличност
SKU:
900846801
Ръчен уред за плевене GARDENA
В наличност
SKU:
967095101












