Защитни очила Husqvarna Sun, затъмнени, 544963802
14.73 € / 28.81 лв. Original price was: 14.73 € / 28.81 лв..13.99 € / 27.36 лв. Текущата цена е: 13.99 € / 27.36 лв..
Разделителна лента за трева GARDENA, 9 м, 15 см, кафяв, 00532-20, 900846801
23.76 € / 46.47 лв. Original price was: 23.76 € / 46.47 лв..22.57 € / 44.14 лв. Текущата цена е: 22.57 € / 44.14 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
900846801
Категории: Градинска техника, Друго
Етикети: GARDENA, Градинска техника
Описание
Разделителна лента за трева GARDENA, 9 м, 15 см, кафяв, 00532-20, 900846801
- Разделителна лента за трева Gardena 00532-20 има дължина 9 м и ширина 15 см.
- Направена е от висококачествена пластмаса и осигурява добре оформени краища на лехите.
- Избуяването на стеблата и корените се предотвратява благодарение на ясно оформените от канта краища.
- Кафявата лента за трева се слива с пръстта и не се набива на очи.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.970 кг |
|---|---|
| Дължина на ролката | 9 м |
| Височина | 15 см |
| Цвят | кафяв |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Аерозолен генератор RYOBI, RY18FGA-0, 5133004912, без батерия
В наличност
SKU:
5133004912
Верига за верижен трион Bosch AKE, 40 см, 1.3 мм, 3/8″, F016800240
В наличност
SKU:
F016800240
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee, M18F2BL-0, 18 V, 17 м³/мин, 233 км/ч, 4933479987, без батерия
В наличност
SKU:
4933479987
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен дебит | 0 – 17 м³/мин |
| Въздушна скорост | 0 – 233 км/ч |
| Изчистваща сила | 17.7 N |
Акумулаторна сеялка RYOBI, OSS1800, 18V, без батерия, 5133003729
В наличност
SKU:
5133003729
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Капацитет (L) | 4 |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Макара с корда RYOBI, RAC122, 1.5 мм, 1 бр., 5132002670
В наличност
SKU:
5132002670
Тракторна косачка HUSQVARNA TC 112
В наличност
SKU:
TC112
Тракторна косачка Райдер HUSQVARNA R 214C
В наличност
SKU:
214C
Бензинова мотофреза LONCIN Master LC 750, 5.5 к.с., 80 см + инвентар за мотофреза, 1WG3475FQD
В наличност
599.00 € / 1171.54 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
1WG3475FQD












