Акумулаторен гаечен ключ ¼" RYOBI, R18RW2-0, Без батерия, 5133004833
153.77 € / 300.75 лв. Original price was: 153.77 € / 300.75 лв..101.75 € / 199.01 лв. Текущата цена е: 101.75 € / 199.01 лв..
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 120-Li, 06019F0001
180.38 € / 352.79 лв. Original price was: 180.38 € / 352.79 лв..126.00 € / 246.43 лв. Текущата цена е: 126.00 € / 246.43 лв..
Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
581.24 € / 1136.81 лв. Original price was: 581.24 € / 1136.81 лв..422.00 € / 825.36 лв. Текущата цена е: 422.00 € / 825.36 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06008C8000
Категории: Косачки за трева, Промоции
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
- Безчетковият мотор работи с две 18 V акумулаторни батерии за мощна производителност, по-дълъг експлоатационен живот и увеличено време на работа
- Изключително здрава конструкция с изцяло метален капак, напълно подходяща за високите изисквания на трудните задачи с косене
- Голямо удобство благодарение на диаметър на косене 46 cm, лесно 2-степенно регулиране на височината и сгъваема ръкохватка за спестяващо място вертикално съхранение
Окомплектовка:
- Без батерия
- бонус – градински комплект: защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши -0600M0020
Допълнителна информация
| Тегло | 26.61 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30 – 70 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка HONDA, HRG466XB, без батерия + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
710.70 € / 1390.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466XBSEEA
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM330SM, 18V, 330mm
В наличност
SKU:
DLM330SM
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM481CT2, 18+18V, 480mm
В наличност
SKU:
DLM481CT2
Бензинова косачка HONDA, HRG 466 SKEP + бонус – масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
587.99 € / 1150.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466C1SKEP
Самоходна бензинова косачка HUSQVARNA, LC 151S, опция мулчиране
В наличност
SKU:
970488401
| Тегло | 34.8 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта ( m2 ) | 1000 m2 |
| Обем на коша | 65 l |
| Ширина на косене | 20 in |
| Ширина на косене (cm) | 51 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 10.1 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 166 cm |
| Задвижваща система | Самоход |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 2.7 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 33.8 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 1 l |
| Мощност (hp) | 3.6 hp |
| Номинална мощност | 2700 W |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 98 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 86 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 71.2 lbs |
Електрическа косачка BOSCH, AdvancedRotak 44-750, 06008B9J00
В наличност
SKU:
06008B9J00
| Тегло | 16 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Височина на косене | 25-80 mm |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 550
В наличност
SKU:
06008B9105
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Височина на косене | 20 – 70 cm |
| Широчина на косене | 36 cm |
| Обем на контейнера за трева | 40 l |
| Регулиране на височина на косене | 6 кратно |
Електрическа Косачка MAKITA ELM3720, 1400W, 370 mm
В наличност
SKU:
ELM3720












