Акумулаторна въздуходувка MILWAUKEE, M12BBL-0, без батерия
194.39 € / 380.19 лв. Original price was: 194.39 € / 380.19 лв..121.00 € / 236.66 лв. Текущата цена е: 121.00 € / 236.66 лв..
Резервни режещи мартици за шпилко-отрезна машина MILWAUKEE, M18BLTRC
152.39 € / 298.05 лв. Original price was: 152.39 € / 298.05 лв..129.53 € / 253.34 лв. Текущата цена е: 129.53 € / 253.34 лв..
Компресор MILWAUKEE, M18FAC-0, без батерия
742.80 € / 1452.79 лв. Original price was: 742.80 € / 1452.79 лв..580.00 € / 1134.38 лв. Текущата цена е: 580.00 € / 1134.38 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933472166
Категория: Компресори
Етикети: MILWAUKEE, Компресори, Компресори и принадлежности
Описание
Компресор MILWAUKEE, M18FAC-0, без батерия
- Безчетковият мотор POWERSTATE™ осигурява максимално въздушно налягане от 9,31 bar и 48 L/m при 2,8 bar, което осигурява достатъчно производителност за забиване на малки пирони и скоби
- При шум от едва 68 dB(A) това е един от най-тихите безкабелни компресори на пазара, който дава възможност за по-комфортна работна среда на работния обект
- Теглото от 14 kg и двете ръкохватки за пренасяне позволяват компресорът да се транспортира лесно до и от работния обект
- Отлична производителност и време на работа – възможност за 1600 дърводелски пирона 18G с M18™ 12,0 Ah акумулаторна батерия
- Регулаторът с едно завъртане позволява бързо и лесно регулиране на налягането до желаното ниво
- Съединителят за бързо свързване позволява на потребителя бързо да прикрепи и разкачи маркуча за увеличена производителност
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 13.009 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен поток (l/min) | 48 |
| Капацитет на резервоара (L) | 7.6 |
| Максимално налягане | 9.31/ 135 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Раздвижeн ключ MILWAUKEE, 300 mm, 42.5 mm, 48227412
В наличност
SKU:
48227412
Aкумулаторна помпа RYOBI, RI4-120G, 5133006140
В наличност
SKU:
5133006140
Професионален акумулаторен мини компресор Makita, AS001GA101, XGT, 40 V, 2 Ah, 2.8 N, 0-200 м/сек, с батерия, зарядно, чанта и аксесоари
В наличност
SKU:
AS001GA101
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Сила на издухване | 2.8 N |
| Макс. скорост на въздуха | 200 м/сек |
| Макс. обем на въздуха | 1.1 м³/мин |
| Макс. херметично засмукване | 10.3 kPa |
Акумулаторен компресор MILWAUKEE, M18BI-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933478706
| Тегло | 3.911 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча [mm] | 920 |
| Максимално налягане | 10.3/ 150 |
| Подаване на въздух без натоварване | 40 |
| Работен цикъл | 33% при 5,5 bar |
| Стандартно оборудване | 1x игла за напомпване, 1x патронник за френски вентил (преста), дюза за помпа, 1x патронник за американски вентил (шрадер) |
| Точност на прибора [%] | ±1 |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен компресор Milwaukee, M12BI-0, 12 V, 8.27 бара, 24.9 л/мин, 4933464124, без батерия
В наличност
SKU:
4933464124
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Налягане | 8.27 бара |
| Дебит | 24.9 л/мин |
| Дължина на маркуча | 66 см |
| Точност на измервателния уред | ±3 % |
Макетен нож MILWAUKEE, 18 mm, 48221961
В наличност
SKU:
48221961
Работни Обувки MILWAUKEE, Flextred S1PS B1L110133 ESD FO SR
В наличност
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Стойка за модулна система MILWAUKEE, за Packout XL, 4932480622
В наличност
SKU:
4932480622












