Акумулаторна помпа RYOBI, RPI18-0 18V ONE+, без батерия, 5133006315
70.96 € / 138.79 лв. Original price was: 70.96 € / 138.79 лв..64.00 € / 125.17 лв. Текущата цена е: 64.00 € / 125.17 лв..
Акумулаторна помпа RYOBI, RPI18-0 18V ONE+, без батерия, 5133006315
-
Идеална за надуване на автомобилни гуми, велосипедни гуми или спортни топки – напомпва автомобилна гума до 32 PSI само за 42 секунди
-
Бързо надуване до 11 bar / 160 PSI с дебит 16 л/мин
-
Удобно управление с автоматично изключване при достигане на зададеното налягане и цифров манометър за прецизно напомпване
-
Включва: заключващ вентилов накрайник, игла за спортни топки, високоефективен вентил и адаптер за сгъстен въздух, с възможност за удобно съхранение върху уреда
-
Маркуч с дължина 60 см за по-голяма гъвкавост и удобство при работа
Окомплектовка:
без батерия
| Тегло | 0.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен поток (л/мин.) | 16 |
| Макс. налягане (бара/PSI) | 11 / 160 |
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18125-1C40S, 5133005643
В наличност
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18X-1C40S, 5133005614
В наличност
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 9.200 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, без батерия, R18AG-0, 5133001903
В наличност
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 7.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Компресор MAKITA DMP181Z, 18V
В наличност
Акумулаторна помпа RYOBI, R18PI-0, без батерия, 5133003931
В наличност
Акумулаторна помпа RYOBI, R18VI-0, без батерия, 5133006314
В наличност
Литиева почистваща четка RYOBI, RSCR4-0, 5133006184, без батерия,
В наличност
| Тегло | 0.55 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 4 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф RYOBI, RAG800-125S, 800 W, 5133002493
В наличност
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












