Акумулаторна бормашина Ryobi, RDD18C1-220S, 18V, 2 x 2.0Ah батерии и зарядно, 5133006519
250.64 € / 490.21 лв. Original price was: 250.64 € / 490.21 лв..225.58 € / 441.20 лв. Текущата цена е: 225.58 € / 441.20 лв..
Професионален акумулаторен мини компресор Makita, AS001GA101, XGT, 40 V, 2 Ah, 2.8 N, 0-200 м/сек, с батерия, зарядно, чанта и аксесоари
408.01 € / 798.00 лв. Original price was: 408.01 € / 798.00 лв..357.00 € / 698.23 лв. Текущата цена е: 357.00 € / 698.23 лв..
Професионален акумулаторен мини компресор Makita, AC001GZ, XGT, 40 V, 7.6 л, 9.3 бара, без батерия
524.59 € / 1026.01 лв. Original price was: 524.59 € / 1026.01 лв..459.00 € / 897.73 лв. Текущата цена е: 459.00 € / 897.73 лв..
*Този продукт е част от Kампания Makita XGT 2026.При покупка на избрани промоционални модели на стойност 544,50 € с ДДС получавате 1 бр. батерия BL4040F. При 1080 € с ДДС – 2 бр., при 1620 € с ДДС – 3 бр. и т.н. Офертата е валидна от 1 март до 30 септември 2026 г. Регистрацията трябва да се извърши до 31 октомври 2026 г. на www.makitaredemption.eu/bg. , като батериите се изпращат след 14 дни след одобрение от Makita България.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
AC001GZ
Категории: Makita XGT 2026, Компресори
Етикети: MAKITA, Makita XGT 2026
Описание
Професионален акумулаторен мини компресор Makita, AC001GZ, XGT, 40 V, 7.6 л, 9.3 бара, без батерия
- Професионален акумулаторен мини компресор Makita AC001GZ, серия XGT има напрежение 40 V, обем на резервоара 7.6 л и работно налягане 9.3 бара.
- Работи с ниски нива на вибрации и шум по време на употреба с инструмента, което го прави подходящ за използване и на закрито.
- Компресора е с безчетков двигател и стабилна твърда рамка, която предпазва мотора и компресорния модул от повреди.
- Снабден е с големи манометри за по-лесна видимост на налягането в резервоара и маркуча.
Окомплектовка:
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 12.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max XGT |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обем на резервоара | 7.6 л |
| Макс. дебит | 34 л/мин |
| Работно налягане | 9.3 бара |
| Обороти на празен ход | 2075 об./мин |
| Шум: звуково налягане | 68 dB(A) |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V XGT,125 mm, без батерия, GA023GZ
В наличност
SKU:
GA023GZ
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125mm, GA005GM201 + Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
GA005GM201
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, без батерия, GA029GZ
В наличност
SKU:
GA029GZ
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V,125 mm, GA023GM201
В наличност
SKU:
GA023GM201
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW002GZ, XGT, 40 V, 1/2″, 2200 Nm, без батерия
В наличност
SKU:
TW002GZ
| Тегло | 3.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max – XGT |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1800 об./мин |
| Удари в минута | 0 – 1700 / 2000 / 2100 / 2600 уд./мин |
| Високоякостни болтове | М10 – М27 |
| Максимален въртящ момент | 2200 Nm |
Акумулаторен компресор MILWAUKEE, M18BI-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933478706
| Тегло | 3.911 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча [mm] | 920 |
| Максимално налягане | 10.3/ 150 |
| Подаване на въздух без натоварване | 40 |
| Работен цикъл | 33% при 5,5 bar |
| Стандартно оборудване | 1x игла за напомпване, 1x патронник за френски вентил (преста), дюза за помпа, 1x патронник за американски вентил (шрадер) |
| Точност на прибора [%] | ±1 |
| Включена батерия | Без батерия |
Компресор AEG, BK18C-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935478457
Арматурна тел Makita, Ø 0.8 мм, за DTR180, 1 бр., 191L22-4
В наличност
SKU:
191L22-4












