Акумулаторен ударен винтоверт без батерия MILWAUKEE M12FID2-0, 12v, 170 nm, 4933479876
229.19 € / 448.26 лв. Original price was: 229.19 € / 448.26 лв..160.00 € / 312.93 лв. Текущата цена е: 160.00 € / 312.93 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M18BPD-402C, 18v, 2x4 ah, 50 nm, 4933443520
499.19 € / 976.33 лв. Original price was: 499.19 € / 976.33 лв..399.40 € / 781.16 лв. Текущата цена е: 399.40 € / 781.16 лв..
Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE M12FID2-202X, батeрия 2ah, 4933479877
353.99 € / 692.34 лв. Original price was: 353.99 € / 692.34 лв..275.00 € / 537.85 лв. Текущата цена е: 275.00 € / 537.85 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933479877
Категория: Винтоверти Impact
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Винтоверти Impact, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE M12FID2-202X, батeрия 2ah, 4933479877
- Компактната конструкция с дължина само 127 mm е идеална за работа на труднодостъпни места
- Изключително съотношение мощност – размер с въртящ момент от 170 Nm
- Висока скорост на въртене с до 3600 rpm и 4000 ipm
- LED лампата с три светодиода осигурява осветление с висока пропускливост, за да се увеличи видимостта на работното пространство
- DRIVE CONTROL с 4 режима позволява на потребителя да сменя между три различни настройки на скоростта и въртящия момент, както и един режим за самонарезни винтове, за да се увеличи максимално разнообразието от приложения
- ¼″ шестостенен патронник за бърза и лесна смяна на накрайници
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
2 x M12 B2 Акумулаторни батерии, C12 C Зарядно устройство, HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.700 / 2.900 / 3.600 / 3.600 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 170 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен 3-степенен ударен винтоверт RYOBI, R18ID3-0, Без батерия, 5133002613
В наличност
SKU:
5133002613
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 220 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.200 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт MAKITA, DTP141Z, 18V, 150Nm, Без батерия
В наличност
SKU:
DTP141Z
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 150 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 600 / 0 – 2.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт MAKITA, TD002GZ01, 40V Xgt, Без батерия
В наличност
SKU:
TD002GZ01
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 220 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 1.100 / 0 – 2.100 / 0 – 3.200 / 0-3.700 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M12BID-202C, 12v, 2×2 ah, 112 nm, 4933441960
В наличност
SKU:
4933441960
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 2.500 / 3.300 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 112 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M18BID-0, 18v, 180 nm, без батерия, 4933443570
В наличност
SKU:
4933443570
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.000 / 2.750 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 180 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, R18IDBL-0, Без батерия, 5133002662
В наличност
SKU:
5133002662
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 270 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.000 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RID1801M, Без батерия, 5133001168
В наличност
SKU:
5133001168
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 220 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.200 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт без батерия MILWAUKEE M12FID2-0, 12v, 170 nm, 4933479876
В наличност
SKU:
4933479876
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.700 / 2.900 / 3.600 / 3.600 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 170 Nm |












