Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE, M12BLDDRC-402C, 4933499688
286.79 € / 560.91 лв. Original price was: 286.79 € / 560.91 лв..210.00 € / 410.72 лв. Текущата цена е: 210.00 € / 410.72 лв..
Компактна акумулаторна безчеткова ударна бормашина MILWAUKEE M12BLPDRC-402C, 4933500424
298.79 € / 584.38 лв. Original price was: 298.79 € / 584.38 лв..239.03 € / 467.50 лв. Текущата цена е: 239.03 € / 467.50 лв..
Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE, M12BLDDRC-0, без батерия, 4933499683
142.79 € / 279.27 лв. Original price was: 142.79 € / 279.27 лв..99.00 € / 193.63 лв. Текущата цена е: 99.00 € / 193.63 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933499683
Категории: Винтоверти, Промоции
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE, M12 BLDDRC-0, без батерия, 4933499683
- Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12BLDDRC-0 е с работно напрежение 12 V, въртящ момент 40 Nm и обхват на патронника 10 мм.
- Дизайнът му е компактен, с дължина само 137 мм, което го прави идеален за работа в тесни пространства.
- Разполага с 13 настройки на въртящия момент и 2 скорости до 1550 об/мин.
- Винтовертът е снабден с LED светлина и индикатор за оставащ заряд.
- Част е от батерийната система MILWAUKEE M12.
- Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Окомплектовка:
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 0.98 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент | 40 Nm |
| Капацитет на патронника | 10 mm |
| Скорост на празен ход | 0 – 1550 об/мин |
| Брой скорости | 2 |
| Макс. пробиване в алуминий/дърво/стомана | 40/40/10 mm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, L-Boxx, 06019H3001
В наличност
SKU:
06019H3001
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3003
В наличност
SKU:
06019H3003
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah, 06019J9101
В наличност
SKU:
06019J9101
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, без батерия, 06019J9103
В наличност
SKU:
06019J9103
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18CBLLI-502C
В наличност
SKU:
4935459396
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 0 – 2100 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 14 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 12V-30, без батерия, 06019G9102
В наличност
SKU:
06019G9102
| Тегло | 0.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18X-2C52S, 5133005527
В наличност
SKU:
5133005527
| Тегло | 1.37 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah + 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












