Тръбогиб електрически комплект Rems Curvo, ф 15-18-22 мм, 580026 R220
2274.00 € / 4447.56 лв. Original price was: 2274.00 € / 4447.56 лв..1872.00 € / 3661.31 лв. Текущата цена е: 1872.00 € / 3661.31 лв..
Комплект акумулаторен тръбогиб Rems Curvo, 22 V, 10 - 40 мм, 580051R220
3222.00 € / 6301.68 лв. Original price was: 3222.00 € / 6301.68 лв..2460.00 € / 4811.34 лв. Текущата цена е: 2460.00 € / 4811.34 лв..
Комплект електрически тръбогиб Rems Curvo, 1000 W, ф 15-28 мм, 580036 R220
2635.20 € / 5154.00 лв. Original price was: 2635.20 € / 5154.00 лв..2208.00 € / 4318.47 лв. Текущата цена е: 2208.00 € / 4318.47 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
580036R220
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Комплект електрически тръбогиб Rems Curvo, 1000 W, ф 15-28 мм, 580036 R220
- Комплект електрически тръбогиб Rems Curvo е с мощност 1000 W и захранващо напрежение 230 V.
- Използва се за огъване на тръби с диаметър 15 мм, 18 мм, 22 мм и 28 мм до 180°.
- Намира приложение за студено огъване на твърди, полутвърди, меки медни, тънкостенни тръби, меки медни тръби с покритие, тръби от неръждаема стомана от системата за пресовани фитинги, облицовани тръби от С-стомана, меки тръби от прецизна стомана, стоманени тръби DIN EN 10255, тръби за електрическа инсталация EN 50086, комбинирани тръби и много други.
Окомплектовка
- Mетален куфар.
Допълнителна информация
| Тегло | 20.15 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Напрежение | 230 V |
| Ъгъл | 180° |
| Диаметър | ф 15, 18, 22, 28 мм |
| Мощност | 1000 W |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, REMS Akku-Press E 22 V ACC, 576X13R30J
В наличност
2286.00 € / 4471.03 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
576X13R30J
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press ACC
В наличност
SKU:
578X11R220
Акумулаторна резачка MILWAUKEE, C12PC-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933411920
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS-202C
В наличност
SKU:
4933479242
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set 10+12+14+16+18+22, 154004 R
В наличност
SKU:
154004
Уред за отнемане на фаска REMS, REG 10-54 E, 113835R
В наличност
SKU:
113835R
Челюсти MILWAUKEE, J18 – TH16
В наличност
SKU:
4932430277












