Комплект електрически тръбогиб Rems Curvo, 1000 W, ф 15-28 мм, 580036 R220
2635.20 € / 5154.00 лв. Original price was: 2635.20 € / 5154.00 лв..2208.00 € / 4318.47 лв. Текущата цена е: 2208.00 € / 4318.47 лв..
Огъвач за тръби електрически Rems Curvo 50 Basic-Pack, ф 0 - 50 мм, 580110 R220
4440.00 € / 8683.89 лв. Original price was: 4440.00 € / 8683.89 лв..3792.00 € / 7416.51 лв. Текущата цена е: 3792.00 € / 7416.51 лв..
Комплект акумулаторен тръбогиб Rems Curvo, 22 V, 10 – 40 мм, 580051R220
3222.00 € / 6301.68 лв. Original price was: 3222.00 € / 6301.68 лв..2460.00 € / 4811.34 лв. Текущата цена е: 2460.00 € / 4811.34 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
580051R220
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Комплект акумулаторен тръбогиб Rems Curvo, 22 V, 10 – 40 мм, 580051R220
- Комплект акумулаторен тръбогиб REMS Curvo е с напрежение 22 V и захранващо напрежение 230 V.
- Използва се за огъване на тръби с диаметър 10-40 мм до 180°.
- Намира приложение за студено огъване на твърди, полутвърди, меки медни, тънкостенни тръби, меки медни тръби с покритие, тръби от неръждаема стомана от системата за пресовани фитинги, облицовани тръби от С-стомана, меки тръби от прецизна стомана, стоманени тръби DIN EN 10255, тръби за електрическа инсталация EN 50086, комбинирани тръби и много други.
Окомплектовка
- Огъващ елемент с плъзгач ф15мм
- Огъващ елемент с плъзгач ф18мм
- Огъващ елемент с плъзгач ф22мм
- Фиксиращ болт
- Метален куфар
- Акумулаторна батерия 21.6V, 5.0Ah
- Зарядно устройство – 90W
Допълнителна информация
| Тегло | 7.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 21,6 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Мощност | 70 W |
| Стоманени тръби DIN EN 10255 (DIN 2440) | 1/4″ – 1 1/4″ |
| Твърди. полу-твърди и меки медни тръби | ф 10 – 42 мм |
| Тънкостенни медни тръби | ф 10 – 35 мм |
| Неръждаеми тръби от системата за пресови съединения | ф 12 – 42 мм |
| Композитните тръби | ф 14 – 50 мм |
| Ъгъл | 180° |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press 22 V ACC, 578X40R30J
В наличност
SKU:
578X40R30J
Акумулаторна радиална преса REMS, REMS Akku-Press E 22 V ACC, 576X13R30J
В наличност
2286.00 € / 4471.03 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
576X13R30J
Акумулаторна резбонарезна машина REMS, Akku-Amigo
В наличност
SKU:
530015R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Огъвач за тръби REMS, SWING SET 12-15-18-22мм, 153025 R
В наличност
SKU:
153025
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-28
В наличност
SKU:
113300R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-35 S
В наличност
SKU:
113351R
Челюсти MILWAUKEE, J18 – TH16
В наличност
SKU:
4932430277












