Фреза за канали REMS Krokodil 180 SR, 2000 W, 4500 об./мин, ф 180 мм, 2 диска, L-Box, 185X07R220
1824.00 € / 3567.43 лв. Original price was: 1824.00 € / 3567.43 лв..1464.00 € / 2863.34 лв. Текущата цена е: 1464.00 € / 2863.34 лв..
Комплект електрически тръбогиб Rems Curvo, 1000 W, ф 15-28 мм, 580036 R220
2635.20 € / 5154.00 лв. Original price was: 2635.20 € / 5154.00 лв..2208.00 € / 4318.47 лв. Текущата цена е: 2208.00 € / 4318.47 лв..
Тръбогиб електрически комплект Rems Curvo, ф 15-18-22 мм, 580026 R220
2274.00 € / 4447.56 лв. Original price was: 2274.00 € / 4447.56 лв..1872.00 € / 3661.31 лв. Текущата цена е: 1872.00 € / 3661.31 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
580026R220
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Тръбогиб електрически комплект Rems Curvo, ф 15-18-22 мм, 580026 R220
- Тръбогиб електрически комплект Rems Curvo включва тръбогиб 10–40 мм, 1/4–1.3 /8”, до 180°, фиксиращ болт, огъващи елементи и плъзгачи.
- Използва се за огъване на твърди, полутвърди, меки медни, както и на тънкостенни тръби, ф 10–35 мм, 3/8–1,3/8”, меки медни тръби с покритие, а също тънкостенни, ф 10–18 мм, тръби от неръждаема стомана от системата за пресовани фитинги, ф 12–28 мм, облицовани тръби от С-стомана, ф 12–28 мм, меки тръби от прецизна стомана, ф 10–28 мм, стоманени тръби DIN EN 10255, ф 1/4–3 /4”, тръби за електрическа инсталация EN 50086, ф16–20 мм, комбинирани тръби, ф 14–40 мм и др.
- Инструментът е оборудван е с универсален двигател 230 V, 50-60 Hz, 1000 W, с безстепенен електронен прекъсвач, с необслужваема скоростна кутия.
Окомплектовка
- Mетален куфар.
Допълнителна информация
| Тегло | 8.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Напрежение | 230 V |
| Ъгъл | 180° |
| D обработваем | 1/4-1 1/2 „ |
| Мощност | 1000 W |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press ACC
В наличност
SKU:
578X11R220
Акумулаторна резбонарезна машина REMS, Akku-Amigo
В наличност
SKU:
530015R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Огъвач за тръби REMS, SWING SET 12-15-18-22мм, 153025 R
В наличност
SKU:
153025
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-35
В наличност
SKU:
113350R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-42
В наличност
SKU:
113330R
Уред за отнемане на фаска REMS, REG 10-54 E, 113835R
В наличност
SKU:
113835R
Уред за отнемане на фаска REMS, REG 8-35
В наличност
SKU:
113825R












