Акумулаторен саблен трион REMS Tiger 22V VE Set\P, 21.6 V, 1900 хода/мин, с куфар, без батерия, 560055R22
1087.20 € / 2126.38 лв. Original price was: 1087.20 € / 2126.38 лв..879.60 € / 1720.35 лв. Текущата цена е: 879.60 € / 1720.35 лв..
Електрически саблен трион REMS Tiger VE Set K, 1050 W, 25 мм, 560029R220
1029.60 € / 2013.72 лв. Original price was: 1029.60 € / 2013.72 лв..897.60 € / 1755.55 лв. Текущата цена е: 897.60 € / 1755.55 лв..
Електрически саблен трион Rems Tiger ANC SR Set, 1400 W, 0-2800 об./мин., 560026R220
1032.00 € / 2018.42 лв. Original price was: 1032.00 € / 2018.42 лв..910.80 € / 1781.37 лв. Текущата цена е: 910.80 € / 1781.37 лв..
Описание
Електрически саблен трион Rems Tiger ANC SR Set, 1400 W, 0-2800 об./мин., 560026R220
- Ножовка Rems Tiger ANC SR Setе с мощност 1400 W и обороти без товар 0-2800 об./мин.
- REMS Tiger ANC Set Електрически трион за бързо, правоъгълно рязане и за ръчно рязане.
- Задвижваща машина с пръва ръкохватка, защитено от вода и прах осцилаторно задвижване без техническо обслужване и коляно-мотовилков механизъм с иглени лагери (ANC), агресивен орбитален ход, мощен универсален двигател 230 V, 50 – 60 Hz, 1400 W, защитен импулсен прекъсвач.
- Предварително зададен брой на ходовете 2200 min-1.
- Защита от претоварване.
- Универсален захват за режещия лист.
- Шестстенен щифтов ключ.
- Направляващ държач до 2”. 2 броя специални режещи листове на REMS 2”/140-3,2.
Oкомплектовка
- Метален куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 1400 W |
| Обороти без товар | 0-2800 об./мин. |
| Максимален капацитет на рязане в дърво, алуминий | 250/160 mm |
| Ход на ножа | 25 мм |
| Капацитет на рязане max в метал | 6 мм |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 12V-14, без батерия
В наличност
SKU:
060164L902
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Дълбочина на рязане в дърво | 65 mm |
| Дължини на хода | 14,5 mm |
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18BSX-402C
В наличност
SKU:
4933447285
Акумулаторен саблен трион RYOBI, RRS18X-0, без батерия, 5133005013
В наличност
SKU:
5133005013
Акумулаторен трион RYOBI, RY18PSA-0, без батерия, 5133004594
В наличност
SKU:
5133004594
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR183Z, 18V, 13 mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR183Z
Акумулаторна Ножовка MAKITA JR001GM201, 40V + Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
JR001GM201
Саблен трион BOSCH, GSA 120
В наличност
SKU:
06016B1020
| Тегло | 3.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 3.000 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Трион, дължина на хода | 29 mm |
Саблен трион MILWAUKEE, SSD1100X, 4933416710
В наличност
SKU:
4933416710












