Акумулаторен прободен трион MILWAUKEE, M18FJS-0X, без батерия
463.19 € / 905.92 лв. Original price was: 463.19 € / 905.92 лв..275.00 € / 537.85 лв. Текущата цена е: 275.00 € / 537.85 лв..
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSZ-0X, без батерия
508.79 € / 995.11 лв. Original price was: 508.79 € / 995.11 лв..245.00 € / 479.18 лв. Текущата цена е: 245.00 € / 479.18 лв..
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSX-0C, без батерия
646.80 € / 1265.03 лв. Original price was: 646.80 € / 1265.03 лв..549.78 € / 1075.28 лв. Текущата цена е: 549.78 € / 1075.28 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933464724
Категории: Промоции, Саблени триони
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Режещи машини, Саблени триони
Описание
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSX-0C, без батерия
- Захранваният с M18 FUEL™ Super SAWZALL™ осигурява мощността за рязане със същата скорост като еквивалентен саблен трион с правотоково захранване – с възможност за рязане на 150 броя чамови греди с размер 290 mm x 45 mm с едно зареждане на батерия 12,0 Ah
- Системата за инструменти HIGH OUTPUT™ повишава технологията MX FUEL™ до ново ниво и осигурява повече производителност и по-дълго време на работа. Тези инструменти са предназначени за максимална съвместимост с батериите HIGH OUTPUT™ & FORGE™
- Орбиталното действие позволява на триона да изчисти разреза от отпадъци, което позволява по-бързо рязане в дървени материали
- Скоростта от 3000 SPM с дължина на хода 32 mm осигурява бързо и лесно рязане в широка гама от материали
- 5 настройки за променлива скорост от 1500 SPM до 3000 SPM, за да може да се зададе правилната скорост за материала, който се реже
- Скоба на острието FIXTEC™ за бърза и лесна смяна на острието без ключ
- Здрава метална кука за закачане помага за подреденост на работното пространство и безопасност
- Регулируема обувка за оптимизирано използване на остриета
- Интегрирана LED лампа за осветление на работното пространство
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Кутия за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 7.996 кг |
|---|---|
| Честота на ходовете на празен ход (spm) | 0 – 3000 |
| Макс. капацитет на рязане на дърво|стомана|алуминий [mm] | 300/ 20/ 25 |
| Дължина на хода (mm) | 32 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Клещи за рязане на тръби до Ø40mm, 210mm KNIPEX, 902540
В наличност
SKU:
902540
Универсални клещи KNIPEX, 160 mm, 2701160
В наличност
SKU:
2701160
Клещи KNIPEX Cobra® XS, 8700100
В наличност
SKU:
8700100
Клещи резачки KNIPEX Electronic Super Knips® XL, 78 61 140
В наличност
SKU:
7861140
| Тегло | 0.093 кг |
|---|---|
| Опаковка | Картон |
| Повърхност | бронирана |
| Дръжки | Двукомпонентни ръкохватки |
| Покритие | бронирано |
| Фаска | резец без фасета |
| Обхват за рязане на средно твърда тел (диаметър) | 1.4 mm |
| Капацитет за рязане на мек проводник (диаметър) | 0.2 – 2.1 mm |
| Ширина на главата | 15.7 mm |
| Дължина на челюстта | 12.3 mm |
| Дебелина на челюстта | 9.2 mm |
Комбинирани клещи със заострени краища KNIPEX, 08 21 185
В наличност
SKU:
821185
Ножица за кабели KNIPEX StepCut®, 95 16 160
В наличност
SKU:
9516160
Отвертка VDE 1000V шлиц 0.5х3х100мм KNIPEX, 982030
В наличност
SKU:
982030
Отвертки за болтове с шлиц KNIPEX, 98 20 55
В наличност
SKU:
982055












