Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSX-0C, без батерия
646.80 € / 1265.03 лв. Original price was: 646.80 € / 1265.03 лв..549.78 € / 1075.28 лв. Текущата цена е: 549.78 € / 1075.28 лв..
Саблен трион MILWAUKEE, SSD1100X, 4933416710
476.39 € / 931.74 лв. Original price was: 476.39 € / 931.74 лв..212.00 € / 414.64 лв. Текущата цена е: 212.00 € / 414.64 лв..
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSZ-0X, без батерия
508.79 € / 995.11 лв. Original price was: 508.79 € / 995.11 лв..245.00 € / 479.18 лв. Текущата цена е: 245.00 € / 479.18 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478293
Категория: Саблени триони
Етикети: MILWAUKEE, Режещи машини, Саблени триони
Описание
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSZ-0X, без батерия
- Безчетков мотор POWERSTATE™ за до 5 пъти по-дълъг срок на експлоатация на мотора и до 30% по-бързо рязане
- Патентован предпазен съединител за предавката – удължава експлоатационния цикъл на предавката и мотора чрез абсорбиране на високата ударна сила, причинена от внезапни блокирания на острието
- Износоустойчива, задействаща се с лост скоба на острието FIXTEC™ осигурява бързи и лесни смени на острието
- Подсиленият метален съединител за батерията осигурява по-добра издръжливост и опазване на батерията през целия срок на експлоатация
- Вградената LED лампа осветява работната повърхност по време на рязане
- Регулируема обувка за оптимизирано използване на остриета за трион
- Интегриран индикатор за заряда на батерията
- Здрава метална кука за закачане помага за подреденост на работното пространство и безопасност
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 5.58 кг |
|---|---|
| Честота на ходовете на празен ход (spm) | 0 – 3000 |
| Макс. капацитет на рязане на дърво|стомана|алуминий [mm] | 300/ 20/ 25 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безчетков саблен трион AEG, BUS18SBL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935479662
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 12V-14, без батерия
В наличност
SKU:
060164L902
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Дълбочина на рязане в дърво | 65 mm |
| Дължини на хода | 14,5 mm |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 18 V-Li Compact
В наличност
SKU:
06016A5002
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 21 mm |
Акумулаторен саблен трион RYOBI, R18RS-0, без батерия, 5133002637
В наличност
SKU:
5133002637
Акумулаторен саблен трион RYOBI, RRS18X-0, без батерия, 5133005013
В наличност
SKU:
5133005013
Акумулаторен трион RYOBI, RY18PSA-0, без батерия, 5133004594
В наличност
SKU:
5133004594
Саблен трион BOSCH, PSA 700 E
В наличност
SKU:
06033A7020
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 710 W |
Саблен трион MILWAUKEE, M18FSZ-0, 4933498063, без батерия
В наличност
SKU:
4933498063












