Акумулаторна отвертка MILWAUKEE M4D-202B, 4933440475
290.39 € / 567.95 лв. Original price was: 290.39 € / 567.95 лв..232.31 € / 454.36 лв. Текущата цена е: 232.31 € / 454.36 лв..
Нискоскоростна полираща машина за гуми MILWAUKEE M12FTB-0, 4933472215
290.39 € / 567.95 лв. Original price was: 290.39 € / 567.95 лв..232.31 € / 454.36 лв. Текущата цена е: 232.31 € / 454.36 лв..
Акумулаторен гаечен ключ MILWAUKEE M12FRAIWF38-0, без батерия, 4933471700
362.39 € / 708.77 лв. Original price was: 362.39 € / 708.77 лв..226.00 € / 442.02 лв. Текущата цена е: 226.00 € / 442.02 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933471700
Категория: Тресчотки и ключове
Етикети: MILWAUKEE, Пробивни машини, Тресчотки и ключове
Описание
Акумулаторен гаечен ключ MILWAUKEE M12FRAIWF38-0, 4933471700
- Осигурява въртящ момент на затягане до 270 Nm и въртящ момент на развиване 300 Nm
- DRIVE CONTROL с 4 режима включва режим на автоматично изключване и режим на отвиване на болтове, който предотвратява прекомерно затягане и осигурява повече управление след отпускане на натягането на болта
- Дългият профил на корпуса позволява по-голям достъп в труднодостъпни пространства
- Дизайнът на профила на главата от едва 71 mm позволява по-голям достъп в тесни пространства
- ⅜″ударник с фрикционен пръстен за бързи и лесни смени на вложките
- Ярко LED осветление за работно пространство
- Първокласното гумирано покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява по-голям комфорт при употреба
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0-1.550/ 0-2.300/ 0-3.000/ 0-3.000 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 270 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гаечен ключ MILWAUKEE M12FRAIWF12-0, без батерия, 4933471699
В наличност
SKU:
4933471699
Акумулаторен динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR12-201C, 2.0Ah, 4933464970
В наличност
SKU:
4933464970
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 203.4 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 596,9 |
| Точност | CW ±2%, CCW ±3% |
Акумулаторна тресчотка BOSCH, GRC 18V-60, без батерия, 06019N8000
В наличност
SKU:
06019N8000
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
Акумулаторна Тресчотка MAKITA, WR100DZ, без батерия
В наличност
SKU:
WR100DZ
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-201B, 12V, 2 Ah, 75 Nm, 4933459798
В наличност
SKU:
4933459798
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка RYOBI, RRW1814X-0 , Без батерия, 5133005389
В наличност
SKU:
5133005389
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-330 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторна тресчотка RYOBI, RRW1838X -0, Без батерия, 5133005390
В наличност
SKU:
5133005390
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-230 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Инструмент за болтове с откъсваща се глава MILWAUKEE M18BSBT-202X M18 SHEAR BOLT TOOL IN2, 4933493289
В наличност
SKU:
4933493289
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 100 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Диапазон на регулиране на болта [mm] | 20 – 78 |












