Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38LR-0, без батерия, 4933471500
333.59 € / 652.45 лв. Original price was: 333.59 € / 652.45 лв..222.00 € / 434.19 лв. Текущата цена е: 222.00 € / 434.19 лв..
Инструмент за болтове с откъсваща се глава MILWAUKEE M18BSBT-0X M18 SHEAR BOLT TOOL XXX, 4933493288
814.80 € / 1593.61 лв. Original price was: 814.80 € / 1593.61 лв..651.84 € / 1274.89 лв. Текущата цена е: 651.84 € / 1274.89 лв..
Акумулаторен гаечен ключ MILWAUKEE M12FRAIWF12-0, без батерия, 4933471699
362.39 € / 708.77 лв. Original price was: 362.39 € / 708.77 лв..237.00 € / 463.53 лв. Текущата цена е: 237.00 € / 463.53 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933471699
Категория: Тресчотки и ключове
Етикети: MILWAUKEE, Пробивни машини, Тресчотки и ключове
Описание
Акумулаторен гаечен ключ MILWAUKEE M12FRAIWF12-0, 4933471699
- Осигурява въртящ момент на затягане до 270 Nm и въртящ момент на развиване 300 Nm
- DRIVE CONTROL с 4 режима включва режим на автоматично изключване и режим на отвиване на болтове, който предотвратява прекомерно затягане и осигурява повече управление след отпускане на натягането на болта
- Дългият профил на корпуса позволява по-голям достъп в труднодостъпни пространства
- Дизайнът на профила на главата с ударника от едва 71 mm позволява по-голям достъп в тесни пространства
- ½″ ударник с фрикционен пръстен за бързи и лесни смени на вложките
- Ярко LED осветление за работно пространство
- Първокласното гумирано покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява по-голям комфорт при употреба
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. въртящ момент (Nm) | 270 |
| Макс. диаметър на болта | M16 |
| Честота на ударите (ipm) | 0-1350/ 0-2700/ 0-3600 |
| Въртящ момент на развиване [Nm] | 300 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0-1150/ 0-2300/ 0-3000/ 0-3000 |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR12-201C, 2.0Ah, 4933464970
В наличност
SKU:
4933464970
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 203.4 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 596,9 |
| Точност | CW ±2%, CCW ±3% |
Акумулаторна тресчотка AEG, BSS18R12BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935480973
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FHIR38-0, без батерия, 12V, 47 Nm, 4933478172
В наличност
SKU:
4933478172
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 47 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка RYOBI, RRW1838X -0, Без батерия, 5133005390
В наличност
SKU:
5133005390
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-230 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Инструмент за болтове с откъсваща се глава MILWAUKEE M18BSBT-202X M18 SHEAR BOLT TOOL IN2, 4933493289
В наличност
SKU:
4933493289
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 100 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Диапазон на регулиране на болта [mm] | 20 – 78 |
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-0, без батерия, 4933499413
В наличност
SKU:
4933499413
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 81 Nm |
| Дължина (мм.) | 386 |
| Захват на инструмент | 14.4 mm Шестограм |
Проходна тресчотка MILWAUKEE M12FPTR-202X, 4933499411
В наличност
SKU:
4933499411
Свръхкомпактна тресчотка MILWAUKEE M12IR-201B(3/8″), 4933441720
В наличност
SKU:
4933441720
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 47 Nm |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |












