Акумулаторна батерия MILWAUKEE, FORGE M18FB6
262.79 € / 513.97 лв. Original price was: 262.79 € / 513.97 лв..199.00 € / 389.21 лв. Текущата цена е: 199.00 € / 389.21 лв..
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18FMCS-0X
511.19 € / 999.80 лв. Original price was: 511.19 € / 999.80 лв..329.00 € / 643.47 лв. Текущата цена е: 329.00 € / 643.47 лв..
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FFN-502C, 4933471404
1222.80 € / 2391.59 лв. Original price was: 1222.80 € / 2391.59 лв..838.00 € / 1638.99 лв. Текущата цена е: 838.00 € / 1638.99 лв..
Описание
Акумулаторен пистолет за пирони, 2 режима, MILWAUKEE, M18 FFN-502C, 4933471404
- Отлична мощност за постоянно поставяне на пирони под нивото на повърхността в твърда дървесина
- Технологията за готовност за изстрелване елиминира времето за подготовка между всяко изстрелване на пирон
- Без газови флакони и без да е необходимо почистване, проектиран да осигурява издръжливост и надеждност на най-взискателните потребители с много малко поддръжка
- Изборът на два режима дава възможност за последователно изстрелване за прецизност или еднократно изстрелване за скорост
- Бързо и лесно регулиране на дълбочината без използване на инструмент, за да се гарантира, че пироните са забити под нивото на повърхността
- Заключването на изстрелването без пирон не позволява на инструмента да бъде задействан, когато няма останали пирони в пълнителя
- Изстрелва до 700 пирона с едно зареждане на акумулаторна батерия REDLITHIUM™ 5,0 Ah за максимална производителност
- Изстрелва стандартни пирони, които се побират в пълнител под ъгъл 30° или 34°
- Бърз достъп и лесно почистване на задръствания
- LED работната лампа осветява работната повърхност за по-добро поставяне на пироните
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
- 2 x M18 B5 Акумулаторни батерии
- M12-18 FC Зарядно устройство
- Куфар за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 5.1 кг |
|---|---|
| Капацитет на пълнителя | 51 |
| Диаметър на пирона [mm] | 2.8 – 3.3 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Тип пирон (mm) | 50 – 90 |
| Ъгъл на събиране [градуси] | 30 -34 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безчетков такер RYOBI RFN1834X-0, без батерия, 5133006361
В наличност
SKU:
5133006361
Акумулаторен такер BOSCH, AdvancedTacker 18V-25, без батерия, 06032A7100
В наличност
SKU:
06032A7100
Акумулаторен такер DEWALT, DCN890P2
В наличност
SKU:
DCN890P2
| Тегло | 4.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Работа с гвоздеи | 13 – 57 mm |
| Ъгъл на касетата | 15 ° |
| Обем на пълнителя | 30 |
Акумулаторен Такер MAKITA DST221Z, 18V
В наличност
SKU:
DST221Z
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M12BCST-0, 4933480488, без батерия
В наличност
SKU:
4933480488
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M12BST-202X, с батерии, зарядно и куфар
В наличност
SKU:
4933459635
Акумулаторен такер RYOBI, R18GS18-0, без батерия, 5133005138
В наличност
SKU:
5133005138
Акумулаторен такер Milwaukee, M18FFUS-0C, 4933479834, без батерия
В наличност
SKU:
4933479834
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на скобите | 38 – 51 mm |
| Ширина на скобите | 10.3 mm |
| Ъгъл на касетата | 0 ° |
| Обем на пълнителя | 45 |












