Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FFN-502C, 4933471404
1222.80 € / 2391.59 лв. Original price was: 1222.80 € / 2391.59 лв..838.00 € / 1638.99 лв. Текущата цена е: 838.00 € / 1638.99 лв..
Ъглошлайф Milwaukee AG1000-125EKX, 1000W, 4933459105
132.94 € / 260.01 лв. Original price was: 132.94 € / 260.01 лв..75.00 € / 146.69 лв. Текущата цена е: 75.00 € / 146.69 лв..
Описание
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18FMCS-0X
- Технологията за сухо рязане осигурява студено и бързо рязане на метал без грапавини
- Регулиране на дълбочината без използване на инструмент, бързо и лесно регулиране на дълбочината на рязане от 0 до 57 mm
- Компактна и лека конструкция за удобство при употреба
- Спусъкът с двойно действие предотвратява случайно стартиране
- Регулиране на дълбочината без използване на инструмент и лост за потапяне за бързи и ефективни срезове чрез потапяне
- Интегрирана кука за закачане за лесно съхранение между отделните употреби
- Интегрирано място за съхранение на шестограмен ключ за лесен достъп и за предотвратяване на загубването на ключа
- Доставя се с режещ диск за метал, 150 mm, с 34 зъба
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M18™ батерии
- Доставя се с режещ диск за метал, 150 mm, с 34 зъба
Окомплектовка:
- Режещ диск за метал 150 mm
- шестограмен ключ
Допълнителна информация
| Тегло | 8 кг |
|---|---|
| Дълбочина на рязане (mm) | 57 |
| Размер на отвора (mm) | 20 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 3900 |
| Диаметър на диска | 150 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 2.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-216 DC , без батерия, 0601B47000
В наличност
SKU:
0601B47000
| Тегло | 15.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.500 – 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 300 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 65 x 214 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 306 mm |
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-305 GDC
В наличност
SKU:
0601B43001
| Тегло | 27.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 12 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.550 – 4.000 1/min |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 45 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 40 x 341 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1221
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 41 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 12 GDL, 0601B23600
В наличност
SKU:
0601B23600
| Тегло | 29.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 4.000 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 51 x 341 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 216, 0601B33000
В наличност
SKU:
0601B33000
| Тегло | 10.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 4.800 1/min |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 60 x 123 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 60 x 80 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 43 x 123 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 254
В наличност
SKU:
0601B52000
| Тегло | 11.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 52 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 130 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 91 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 130 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 800 SJ, 0601B19000
В наличност
SKU:
0601B19000
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 270 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 190 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 48 x 270 mm |
Ръчен циркуляр BOSCH, GKS 600
В наличност
SKU:
06016A9020
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 20 mm |
| Дълбочина на рязане (90°) | 55 mm |
| Дълбочина на рязане (45°) | 37 mm |












