Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FNCS18GS-0X, без батерия
694.80 € / 1358.91 лв. Original price was: 694.80 € / 1358.91 лв..486.00 € / 950.53 лв. Текущата цена е: 486.00 € / 950.53 лв..
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE, M12FHIR38LR-0, без батерия
341.99 € / 668.87 лв. Original price was: 341.99 € / 668.87 лв..255.00 € / 498.74 лв. Текущата цена е: 255.00 € / 498.74 лв..
Акумулаторен безчетков такер MILWAUKEE, M18FRCN45-302X
994.80 € / 1945.66 лв. Original price was: 994.80 € / 1945.66 лв..777.00 € / 1519.68 лв. Текущата цена е: 777.00 € / 1519.68 лв..
Описание
Акумулаторен безчетков такер MILWAUKEE, M18FRCN45-302X
- Най-добро съотношение мощност/тегло в своя клас – 7,5 J и 6,3 kg
- Мощен 1100-ватов мотор осигурява максимална мощност, гарантира максимално възможна издръжливост
- Меко стартиране за прецизно стартиране на пробиването/работата с длето
- Конструкцията с ниски вибрации подобрява времето за използване на ден
- Здрав магнезиев корпус на предавателната кутия за тежки условия, точно подреждане на предавателните компоненти и по-добро охлаждане
- Функциите за спиране на въртенето и множеството позиции на длетото предлагат 12 различни позиции за оптимизиране на ъгъла на работа
- Защитният съединител предпазва оператора и машината, ако свредлото заседне
- Основна странична ръкохватка с мек захват
- Променливо фиксиране (12 позиции) за избор на най-подходящия ъгъл на длетото
- Кабел 4 m
Окомплектовка:
Кутия за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 3.8 кг |
|---|---|
| Капацитет на пълнителя | 108 |
| Дължина на лентата със скоби [mm] | /9.5 – 38 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 3 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен такер за дърво BOSCH, EXPERT EXTH18V-50M, 0601482601, без батерия
В наличност
1116.00 € / 2182.71 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601482601
Акумулаторен такер BOSCH, AdvancedTacker 18V-25, без батерия, 06032A7100
В наличност
SKU:
06032A7100
Акумулаторен такер BOSCH, PTK 3,6 LI, 0603968220
В наличност
SKU:
0603968220
Акумулаторен такер DEWALT, DCN890P2
В наличност
SKU:
DCN890P2
| Тегло | 4.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Работа с гвоздеи | 13 – 57 mm |
| Ъгъл на касетата | 15 ° |
| Обем на пълнителя | 30 |
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FFN-502C, 4933471404
В наличност
SKU:
4933471404
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FN18GS-0X, без батерия
В наличност
SKU:
4933471409
Акумулаторен такер RYOBI, R18GN18-0, без батерия, 5133005136
В наличност
SKU:
5133005136
Акумулаторен такер Milwaukee, M18FFUS-0C, 4933479834, без батерия
В наличност
SKU:
4933479834
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на скобите | 38 – 51 mm |
| Ширина на скобите | 10.3 mm |
| Ъгъл на касетата | 0 ° |
| Обем на пълнителя | 45 |












