Акумулаторен пистолет за силикон MILWAUKEE, C18PCG/600A-0B 600ml без батерия
365.99 € / 715.81 лв. Original price was: 365.99 € / 715.81 лв..250.00 € / 488.96 лв. Текущата цена е: 250.00 € / 488.96 лв..
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE, M12 FUEL™ ½″ M12 FCIWF12G3-502X, 2х5Ah
493.19 € / 964.60 лв. Original price was: 493.19 € / 964.60 лв..390.00 € / 762.77 лв. Текущата цена е: 390.00 € / 762.77 лв..
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M18FHX-0X, без батерия, 4933478888
622.80 € / 1218.09 лв. Original price was: 622.80 € / 1218.09 лв..365.00 € / 713.88 лв. Текущата цена е: 365.00 € / 713.88 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478888
Категории: Перфоратори, Промоции
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M18FHX-0X, без батерия
- Най-бързият ротационен перфоратор в своя клас с повишена производителност
- Мощният ударен механизъм осигурява сила на удара 2,5 J при ниски вибрации от 12,9 m/s² vibrations
- Пробива до 125 ⌀отвора с размер 10 X 50 mm с един заряд на M18™ HIGH OUTPUT™ 5.5 Ah батерия
- AUTOSTOP™ изключва инструмента, за да предпази потребителя от рязко движение в случай на засядане
- Система FIXTEC™ за безключова смяна на патронника – между SDS-Plus и метален патронник 13 mm
- Метална предавателна кутия – оптимално побиране на зъбните колела за по-дълъг срок на експлоатация на инструмента
- 4 режима на работа: ротационно ударно действие, само ударно действие, само въртене и избираема работна позиция на длетото (променливо фиксиране) за максимална гъвкавост
- Съвместимост с прахоуловители M18 FCDDEXL или M18 FDDEXL
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
- Метален патронник FIXTEC – 13 мм
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Грес
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0 – 1330 |
| Подходящо за прахоуловители | M18 FCDDEXL/ M18 FDDEXL |
| Макс. честота на ударите (bpm) | 4800 |
| Захват на инструмент | SDS-Plus + Намалено стебло 13 mm |
| Енергия на удара (j) | 2.5 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, 0611923121
В наличност
SKU:
0611923121
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, 0611910003
В наличност
SKU:
0611910003
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, без батерия, 0611910000
В наличност
SKU:
0611910000
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-34 CF, без батерия + подарък топка, 0611914021
В наличност
SKU:
06013A6028
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 5.8 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-0, Без батерия, 5133004620
В наличност
SKU:
5133004620
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-1C40S, 5133005383
В наличност
SKU:
5133005383
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-26 DFR, 0611254768
В наличност
SKU:
0611254768
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 800 W |
| Енергия на удара | 2.8 J |












