Акумулаторна батерия MILWAUKEE, M18™ FORGE™ 12,0 Ah, M18FB12
359.99 € / 704.08 лв. Original price was: 359.99 € / 704.08 лв..255.00 € / 498.74 лв. Текущата цена е: 255.00 € / 498.74 лв..
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M18FHX-0X, без батерия, 4933478888
622.80 € / 1218.09 лв. Original price was: 622.80 € / 1218.09 лв..365.00 € / 713.88 лв. Текущата цена е: 365.00 € / 713.88 лв..
Акумулаторен пистолет за силикон MILWAUKEE, C18PCG/600A-0B 600ml без батерия
365.99 € / 715.81 лв. Original price was: 365.99 € / 715.81 лв..250.00 € / 488.96 лв. Текущата цена е: 250.00 € / 488.96 лв..
Описание
Акумулаторен пистолет за силикон MILWAUKEE, C18PCG/600A-0B 600ml без батерия
- До 4500 N сила. Най-малко 40% повече от предишния предлаган от MILWAUKEE® пистолет за уплътнители
- Електрониката REDLINK™ за защита от претоварване в инструмента и акумулаторната батерия осигуряват най-добра издръжливост на системата в този клас
- Оптимизирана ефективност с всички лепила и ниски температури
- Функцията против накапване предотвратява нежелано капене, когато спусъкът е освободен
- Управлението с бутон с 6 настройки за скорост дава възможност за максимален контрол на нанасянето
- Широката здрава конструкция на буталото осигурява постоянен поток, намалява риска от обратна ударна вълна и изразходва целия уплътнител от пълнителя
- Следенето на отделните клетки на батерията оптимизира времето за работа с инструмента и осигурява дълготрайност на акумулаторната батерия
- Интегрирани индикатор за заряда и LED лампа
- REDLITHIUM™ се отличава с отлична конструкция, електроника и ефективност без влошаване на качеството, като осигурява повече време за работа и повече работа през живота на акумулаторната батерия
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M18™ батерии
Окомплектовка:
Алуминиева тръба от 600 ml
Допълнителна информация
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Настройки на скоростта | 6 |
| Макс. тласкаща сила [N] | 4500 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен пистолет за боядисване BOSCH, UniversalSpray 18V-300, без батерия
В наличност
SKU:
0603208100
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Нанасяне на боя | 2 m² в 1 min |
| Обем на резервоара нето | 1.20 l |
Акумулаторен пистолет за скоби BOSCH, GTH 18V-38 M , без батерия
В наличност
SKU:
0601482501
| Тегло | 3.05 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на пълнителя | 110 Бр. |
Акумулаторен пистолет за скоби BOSCH, GTH 18V-38 M , без батерия
В наличност
SKU:
0601482500
| Тегло | 3.05 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на пълнителя | 110 Бр. |
Пистолет за боядисване BOSCH, PFS 1000
В наличност
SKU:
0603207000
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 410 W |
| Обем на резервоара нето | 0.80 l |
Пистолет за боядисване BOSCH, PFS 2000, 0603207300
В наличност
SKU:
0603207300
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 440 W |
| Обем на резервоара нето | 0.80 l |
Пистолет за боядисване BOSCH, PFS 5000 E, 0603207200
В наличност
SKU:
0603207200
| Тегло | 4.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Обем на резервоара нето | 1 l |
Пистолет за горещ въздух BOSCH, GHG 23-66
В наличност
SKU:
06012A6303
| Тегло | 0.67 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Работна температура | 50 – 650 °C |
| Номинална мощност | 2300 W |
Пистолет за лепене BOSCH, GKP 200 CE
В наличност
SKU:
0601950703
| Тегло | 0.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 500 W |












