Aкумулаторен перфоратор Milwaukee, SDS-PLUS, M18FH-0X, 18V, 2.5 J, 4933478500, без батерия
526.78 € / 1030.29 лв. Original price was: 526.78 € / 1030.29 лв..320.00 € / 625.87 лв. Текущата цена е: 320.00 € / 625.87 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18BLHACD26-0, 18 V, 2.6 J, SDS-Plus, 4933492483, без батерия
332.39 € / 650.10 лв. Original price was: 332.39 € / 650.10 лв..236.00 € / 461.58 лв. Текущата цена е: 236.00 € / 461.58 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18FH-0, 18 V, 2.5 J, SDS+, 4933478499, без батерия
490.78 € / 959.88 лв. Original price was: 490.78 € / 959.88 лв..291.00 € / 569.15 лв. Текущата цена е: 291.00 € / 569.15 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478499
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18FH-0, 18 V, 2.5 J, SDS+, 4933478499, без батерия
-
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M18FH-0 се захранва с 18 V литиево – йонна батерия, има SDS+ захват и предоставя сила на удара 2.5 J.
-
Безчетковият мотор POWERSTATE осигурява скорост на празен ход 1330 об/мин и честотата на ударите 4800 уд/мин.
-
Разполага с AUTOSTOP функция, която изключва инструмента, за да предпази потребителя от рязко движение.
-
Има 4 режима на работа – въртящ се чук, само чук, само въртене и избираема работна позиция (variolock) за максимална гъвкавост.
-
Това е най – бързо пробиващият перфоратор от своя клас, подходящ за бетон, стомана и дърво.
Окомплектовка
- Без батерия
- Странична ръкохватка
- Дълбочинен ограничител
Допълнителна информация
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Енергия на удара | 2.5 J |
| Честота на удара | 0 – 4800 уд/мин |
| Скорост на празен ход | 0 – 1330 об/мин |
| Макс. диаметър на пробиване в стомана/бетон/дърво | 13/26/28 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, без батерия, 0611923120
В наличност
SKU:
0611923120
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, 0611910003
В наличност
SKU:
0611910003
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, без батерия, 0611910000
В наличност
SKU:
0611910000
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921003
В наличност
SKU:
0611921003
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-36 C, без батерия + подарък чорапи, 0611915021
В наличност
SKU:
06013A6029
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Енергия на удара | 7.0 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-0, Без батерия, 5133002305
В наличност
SKU:
5133002305
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-28, 0611267500
В наличност
SKU:
0611267500
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 880 W |
| Енергия на удара | 3.2 J |
Перфоратор BOSCH, GBH 240, 0611272100
В наличност
SKU:
0611272100
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












