Aкумулаторен перфоратор Milwaukee, M18FHACOD32-0C, 18 V, 4.9 J, SDS-Plus, 4933492140, без батерия
670.80 € / 1311.97 лв. Original price was: 670.80 € / 1311.97 лв..525.00 € / 1026.81 лв. Текущата цена е: 525.00 € / 1026.81 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18FH-0, 18 V, 2.5 J, SDS+, 4933478499, без батерия
490.78 € / 959.88 лв. Original price was: 490.78 € / 959.88 лв..291.00 € / 569.15 лв. Текущата цена е: 291.00 € / 569.15 лв..
Aкумулаторен перфоратор Milwaukee, SDS-PLUS, M18FH-0X, 18V, 2.5 J, 4933478500, без батерия
526.78 € / 1030.29 лв. Original price was: 526.78 € / 1030.29 лв..320.00 € / 625.87 лв. Текущата цена е: 320.00 € / 625.87 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478500
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Aкумулаторен перфоратор Milwaukee, SDS-PLUS, M18FH-0X, 18V, 2.5 J, 4933478500, без батерия
-
Перфоратор MILWAUKEE M18 FH-0X е един от най-мощните инструменти за пробиване и къртене в класа на акумулаторните машини.
- Произвежда огромна ударна сила с енергия 2.5 J.
- Честотата на ударите достига 4800 в минута.
- Притежава защитна система AUTOSTOP™, която го изключва, за да ви предпази от нараняване, в случай на заклинване на свредлото.
- С този перфоратор се работи лесно и удобно, тъй като има ергономична конструкция и удобна ръкохватка с противоплъзгащо покритие.
- Предлага режим на пробиване с или без удар, къртене и избираема работна позиция на длетото (variolock) за максимална гъвкавост.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Енергия на удара | 2.5 J |
| Честота на удара | 0 – 4800 уд/мин |
| Скорост на празен ход | 0 – 1330 об/мин |
| Диаметър на пробиване, в метал | 13 мм |
| Диаметър на пробиване, в бетон | 26 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-34 CF, без батерия + подарък топка, 0611914021
В наличност
SKU:
06013A6028
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 5.8 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-40 C, без батерия + подарък чорапи, 0611917120
В наличност
SKU:
06013A6030
| Тегло | 7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 360 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Енергия на удара | 9.0 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-45 C, без батерия + подарък топка, 0611913120
В наличност
SKU:
06013A6031
| Тегло | 9.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 300 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Eнергия на удара | 12.5 J |
Акумулаторен перфоратор MAKITA, DHR243Z, 18V, SDS – Plus, без батерия
В наличност
SKU:
DHR243Z
Перфоратор BOSCH, GBH 2-26 DRE, 0611253708
В наличност
SKU:
0611253708
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 800 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |
| Държач за инструмента | SDS plus |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Честота на ударите при номинални обороти | 0 – 4000 1/min |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-28, 0611267500
В наличност
SKU:
0611267500
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 880 W |
| Енергия на удара | 3.2 J |
Перфоратор BOSCH, GBH 240 F, 0611273000
В наличност
SKU:
0611273000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |
Перфоратор BOSCH, GBH 240, 0611272100
В наличност
SKU:
0611272100
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












